• VESMÍR OČAMI DETÍ

Naši šikovní ,,umelci" z ŠKD sa zúčastnili školského kola výtvarnej súťaže ,,Vesmír očami detí 2024", ktorú organizuje Hvezdáreň v Hurbanove.
          Do súťaže sme zaslali 10 výtvarných prác a dúfame, že uspejeme aj v celoslovenskom kole.

• DARY OD UNICEF

Nadácia UNICEF podporila darmi určenými pre ŠKD 40 škôl s najvyšším počtom žiakov - odídencov z Ukrajiny . Ďakujeme nadácii UNICEF za knihy, sedacie vaky a kreatívne výtvarné pomôcky 🥰.

• FAŠIANGOVÝ KARNEVAL

Posledný deň fašiangov si naše deti v ŠKD spríjemnili karnevalom.
          Prezliekli sa do krásnych masiek, pomaľovali si tváre a spoločne si zasúťažili či zatancovali na skvelej diskotéke. Tešíme sa na ďalšie zábavné dni!

• KURZ KORČUĽOVANIA

Aj tento rok vo februári sme si už tradične zopakovali a užili korčuľovanie na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.
          Z amatérov sú profesionáli a z profesionálov hotová reprezentácia.
          Záver kurzu sme uzavreli krásnym hodnotením a medailami.

• CIRKUSOVÁ SHOW

ŠKD zorganizoval pre deti nezabudnuteľný zážitok - cirkusovú show v podaní rodiny Marion.
          Okrem zážitkov z kúziel 🧙‍♀️🪄 a rozprávkových postáv v nadrozmerných veľkostiach sa mali deti možnosť občerstviť popcornom 🍿 a cukrovou vatou.

• MDD V ŠKD

Pri príležitosti Medzinárodného dňa detí prekvapil DJ Maťo naše milé deti z ŠKD skvelou zábavou, hudobnými hitmi, veselými hrami a nakoniec aj sladkým prekvapením.
          Deti sa vytancovali a skvelo zabavili.🥳