• Ponuka krúžkov realizovaných školou

      • Záujmové krúžky organizované školou v školskom roku 2021/2022

         

        Názov krúžku

        Vedúci krúžku

        Určený pre

        Deň a čas

        miestnosť

        1

        Stolný tenis

        Mgr. Michal Ševčík

        1. – 4. ročník

        utorok
        15:00 - 16:30

        malá telocvičňa

        2

        Pohybové hry

        Mgr. Katarína Krajčíriková

        1. – 2. ročník

        streda
        15:00 – 16:30

        malá telocvičňa

        3

        Florbal

        Mgr. Michal Ševčík

        2. – 3. ročník

        štvrtok
        15:00 – 16:30

        veľká telocvičňa

        4

        Pohybové hry

        Mgr. Michaela Štepanovská

        3. – 4. ročník

        piatok
        15:00 – 16:30

        veľká telocvičňa

        5

        Florbal

        Mgr. Róbert Dadykin

        4. – 5. ročník

        utorok
        15:00 - 16:30

        veľká telocvičňa

        6

        Kinball

        Mgr. Katarína Rodziňáková

        4. – 5. ročník

        po dohode

        veľká telocvičňa

        7

        Florbal

        Mgr. Michal Tlelka

        6. – 9. ročník

        pondelok
        15:00 - 16:30

        veľká telocvičňa

        8

        Stolný tenis

        Mgr. Róbert Dadykin

        5. – 9. ročník

        pondelok
        15:00 - 16:30

        malá telocvičňa

        9

        Športové hry

        Mgr. Marián Paliatka

        5. – 9. ročník

        streda
        15:00 – 16:30

        veľká telocvičňa

        10

        Ranná atletika / Vybíjaná

        Mgr. Michal Tlelka

        5. – 9. ročník

        streda
        6:50 - 7:50

        školský dvor/ telocvičňa

        11

        Turistický – lezecký krúžok

        Mgr. Michal Tlelka

        5. – 9. ročník

        jeden víkend v mesiaci

         

        12

        Prvouka hrou

        Mgr. Diana Sováková

        1. ročník

        utorok
        14:00 - 15:30

        3.C

        13

        Slovenčinárko

        Mgr. Anka Lehocká

        1. ročník

        streda
        14:00 - 15:30

        3.C

        14

        Chystáme sa do prímy

        Mgr. Michaela Štepanovská

        4. ročník

        streda
        14:00 - 15:30

        4.A

        15

        Múdre Ypsilony

        Mgr. Vladimíra Kasenčáková

        3. ročník

        utorok
        15:00 - 15:45

        4.A

        16

        Matematika trochu inak

        Mgr. Katarína Rodziňáková

        4. - 5. ročník

        streda
        14:00 - 15:30

        5.A

        17

        Patchwork

        Mgr. Michal Tlelka

        3. - 9. ročník

        utorok
        15:00 - 16:30

        THD

        18

        Fotografický krúžok

        Mgr. Zuzana Szalaiová

        6. - 9. ročník

        štvrtok
        14:00 - 15:30

        8.B

        19

        Doučovanie zo Slovenského jazyka a literatúry

        Mgr. Ľubica Schützová

        5. ročník

        pondelok
        14:00 - 15:30

        5.A

        20

        Doučovanie zo Slovenského jazyka a literatúry

        Mgr. Ľubica Schützová

        8. ročník

        utorok
        14:00 - 15:30

        8.A

        21

        Matematický šikovníček

        Mgr. Zdena Lambertová Bilčíková

        8. ročník

        po dohode
        14:00 - 15:30

        8.A

        22

        Cvičenia zo slovenského jazyka a literatúry

        Mgr. Lena Jančušková

        9. ročník

        streda
        14:00 - 15:30

        9.A

        23

        Chemický krúžok

        Mgr. Radoslav Ilavský

        5. - 9. ročník

        streda
        14:00 - 15:30

        UPP

        24

        Školský časopis

        Mgr. Eva Kubovčíková

        5. - 9. ročník

        pondelok
        14:00 - 15:30

        PC3 / online

    • Kontakty

      • Základná škola
      • skola@zsvazovova.sk
      • admin@zsvazovova.sk
      • admin@zsvazovova.sk
      • +421252496964
      • Vazovova 4
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje