• Základné informácie

• Vážení rodičia,

Tešíme sa, že nastal čas pozvoľného návratu do život, v ŠKD už pripravujeme pre deti zážitkové podujatia,  ako návštevy kina, bábkového divadla, športové aktivity, tvorivé dielne, poznávacie výlety, kurzy pre deti – ľadové korčuľovanie, trampolíny, lezecká stena a veľa zábavy – majáles, karneval, MDD.

Zároveň vám ďakujeme za celoročnú zbierku od vás rodičov pre deti z ŠKD. Dostali sme veľa hier, hračiek, športového vybavenia a kníh.

Ďakujeme za podporu a vašu priazeň.

Mgr. Darina Matejová
        Vedúca ŠKD

dmatejova@zsvazovova.sk

ČASOVÝ HARMONOGRAM ČINNOSTI V ŠKD OD 7.3.2022.

upozorňujeme na nové oragnizačné zmeny v Školskom klube detí s platnosťou Od 7.3.2022.

Činnosť ŠKD začína rannou ŠKD od 7.00 do 7.40 a po skončení vyučovania podľa rozvrhu triedy sa deti presunú do oddelení ŠKD a od 16.30 do 17.30 budú spoločne v herni všetky triedy ŠKD zvonček 102.

Na nástenke pri zvončekoch majú jednotlivé oddelenia ŠKD uvedené, kde sa nachádzajú po 14.00 hod. Záujmové krúžky začali opäť svoju činnosť na škole a  deti môžu byť aj na krúžkovej činnosti v určité dni.