• Stavanie mostov so stavebnicou Merkur

• Naša škola sa v septembri stala dejiskom vzdelávacieho a zábavného workshopu „Stavanie 'mostov' so stavebnicou Merkur“. Cieľom podujatia bolo zapojiť deti do tvorivého procesu, počas ktorého si osvojili základné technické zručnosti a naučili sa, ako konštruovať jednoduché stavby z populárnej stavebnice Merkur.

Tento workshop bol nielen o technike, ale aj o budovaní spolupráce a vzájomného porozumenia, keďže každý tím musel komunikovať a koordinovať sa, aby ich model bol pevný a stabilný.

Na záver workshopu deti s hrdosťou predviedli svoje hotové projekty. Výsledkom boli rôznorodé stavby,  ktoré odrážali tímovú prácu a kreativitu každého žiaka. Tento workshop podporil nielen technické schopnosti, ale aj schopnosť „stavať mosty“ v širšom zmysle – medzi spolužiakmi, ktorí spolupracovali a zdieľali svoje nápady.

Ďakujeme všetkým zúčastneným za ich nadšenie a šikovnosť!