• 2017/2018

      • Literárny Kežmarok

        25. 06. 2018           
        2. kategória ZŠ - próza    
        čestné uznanie    Constance Chovancová

        Školské majstrovstvá Slovenska Kalokagatia 2018 olympiáda detí a mládeže

        20. 06. 2018          
        prehadzovaná najmladší žiaci
          
        2. miesto    Viktor Krížik, Maxim Ján Ure, Tereza Čačová, Richard Trnovec, Ella Kordošová, Teo Petróczy

        Športom za duševné zdravie detí - finále

        20. 06. 2018            
        minihádzaná
            
        2. miesto    Michal Hlobil, Matúš Očkaik, Peter Plevák, Stela Drgonová, Daniel Šablatúra, Filip Janík, Filip Tóth

        Vyhodnotenie Staromestskej ligy Futbal 2017/2018

        13. 06. 2018            
        kategória žiaci 5. - 7. ročníka    3. miesto    

        Športom za duševné zdravie detí 

        13. 06. 2018           
        minihádzaná
        3. miesto   Michal Hlobil, Matúš Očkaik, Peter Plevák, Stela Drgonová, Daniel Šablatúra, Filip Janík, Filip Tóth

        Florbalová liga 

        08. 06. 2018         
        kategória mladší žiaci    2. miesto

        Vyhodnotenie Staromestskej ligy Florbal 2017/2018

        31. 05. 2018            
        kategória mladší žiaci    1. miesto    
        kategória starší žiaci     3. miesto    

        KK v prehadzovanej

        30. 05. 2018        
        kategória najmladší žiaci    1. miesto    Viktor Krížik, Maxim Ján Ure, Tereza Čačová, Richard Trnovec, Terezka Gáliková, Teo Petróczy

        KK v basketbale

        30. 05. 2018       
        kategória žiačky  
        4. miesto    Natália Barnová, Klaudia Branecká, Simona Jančušková, Stella Jurištová, Soňa Šipulová, Kristína Trenčianska, Terézia Wilsch

        OK v atletike

        29. 05. 2018            
        družstvá žiaci    3. miesto    
        60 m                  2. miesto    Sebastián Plučinský
        skok do diaľky   2. miesto    Jakub Samuel Salamon
                                  3. miesto    Samuel Chalachan
        vrh guľou           2. miesto    Samuel Benko
        skok do výšky     3. miesto    Samuel Chalachan
        štafeta 4 x 60 m  3. miesto    
        družstvá žiačky  4. miesto    
        skok do diaľky    4. miesto    Karolína Sekuciová
        hod kriketovou loptičkou    2. miesto    Stela Jurištová
                                                   3. miesto    Klaudia Branecká
        štafeta 4 x 60 m  4. miesto    

        Spoznajme Európu

        25. 05. 2018            
        2. miesto Laura Ďatko, Rebeka Janáčová, Mojmír Šeliga

        KK vo vybíjanej  

        24. 05. 2018          
        kategória žiačky

        6. miesto    Michaela Belohorcová, Johana Bocková, Ella Viktória Jeck, Lara Gregorová, Lucia Chrenková, Simona Jančušková, Simona Jančušková, Vanesa Račková, Stella Sporinová, Lucia Škoricová, Alexandra Timková, Klaudia Večerová, Terézia Wilsch

        KK O pohár predsedu BSK v orientačnom behu 

        23. 05. 2018       

        Futbal cup

        21. 05. 2018           
        Karim Abdelaoui, Robert Časnocha, Oliver Lednár, Matej Matyska, Samuel Molnár, Samuel Múčka

        KK Školský pohár vo futbale

        21. 05. 2018            
        5. miesto Lucas Curko, Matúš Fontány, Filip Janík, Samuel Kováčik, Martin Makýš, Peter Nikolaj, Samuel Osvald, Peter Plevák, Samuel Štefanovič, Filip Tóth

        OK vo vybíjanej

        10. 05. 2018
        kategória žiačky

        1. miesto    Michaela Belohorcová, Johana Bocková, Ella Viktória Jeck, Lara Gregorová, Lucia Chrenková, Simona Jančušková, Simona Jančušková, Vanesa Račková, Stella Sporinová, Lucia Škoricová, Alexandra Timková, Klaudia Večerová, Terézia Wilsch

        KK McDonald's cup

        09. 05. 2018
        5. miesto    Lucas Curko, Tereza Čačová, Anton Kadlec, Hana Šándorová, Alexander Križan, Oliver Kulcsár, Martin Makýš, Michal Pintek, Richard Trnovec, Peter Turza

        Komparo

        04. 05. 2018

        RK v prehadzovanej

        26. 04. 2018
        najmladší žiaci

        1. miesto    Tereza Čačová, Terezka Gáliková, Maxim Ján Ure, Viktor Krížik, Teo Petróczy, Richard Trnovec

        Školský pohár vo futbale

        24. 04. 2018
        žiaci 5. - 7. ročníka

        1. miesto    Peter Nikolaj, Samuel Štefanovič, Filip Tóth, Samuel Kováčik, Matúš Fontány, Samuel Osvald, Peter Plevák, Filip Janík

        ŠMO o Pohár predsedu BSK v orientačnom behu

        20. 04. 2018
        kategória žiačky Z
        Š
        3. miesto    Barbora Mydlárová

        OK vo volejbale

        19. 04. 2018
        kategória žiaci

        4. miesto    Alan Benedek, Samuel Benko, Robert Časnocha, Samuel Hbáček, Samuel Chalachan,Filip Macko, Matej Matyska, Samuel Molnár

        OK vo volejbale

        17. 04. 2018
        kategória žiačky

        2. miesto    Klaudia Branecká, Stela Jurištová, Hana Šatanková, Soňa Šipulová, Kristína Trenčianska

        OK Matematická olympiáda

        17. 04. 2018
        kategória Z6 

        8. - 12. miesto    Volodimír Kashtanov

        McDonald's cup

        16. 04. 2018
        finále    
        1. miesto 
          Lucas Curko, Tereza Čačová, Anton Kadlec, Ella Kordošová, Alexander Križan, Oliver Kulcsár, Martin Makýš, Michal Pintek, Richard Trnovec, Peter Turza, Hana Šándorová

        Literárny Kežmarok

        11. 04. 2018            
        víťazky ŠK
            
        zaslanie prác    Lenka Nemsilová, Constance Chovancová

        OK vo florbale - finále

        11. 04. 2018            
        kategória žiaci 
           
        5. miesto    Michal Adamčík, Timotej Braniša, Samuel Hybáček, Oliver Lednár, Matúš Očkaik, Jakub Samuel Salamon

        Športom za duševné zdravie detí 

        11. 04. 2018         
        minihádzaná

        5. miesto    Maxim Ján Ure, Viktor Krížik, Anton Kadlec, Richard Trnovec, Michael Pintek, Adam Kusala, Richard Machata, Martin Makýš

        KK: Bavme deti športom

        06. 04. 2018       
        5. miesto    Tereza Čačová, Terezka Gáliková, Ella Kordošová, Anton Kadlec, Alexander Križan, Sebastian Oliver Stračina

        OK vo florbale

        06. 04. 2018       
        kategória žiačky

        3. miesto    Johana Bocková, Klaudia Branecká, Simona Macková, Vanessa Ozábalová, Vanesa Račková, Terézia Wilsch, Stela Drgoňová, Sára Frištacká, Kristína Trenčianska, Natália Barnová, Lucia Chrenková

        OK Hviezdoslavov Kubín

        27. 03. 2018           
        I. kategória - prednes poézie    3. miesto    Agáta Cisárová
        I. kategória - prednes prózy    3. miesto    Ester Šebíková

        McDonald's cup

        27. 03. 2018            
        žiaci 1. stupňa

        1. miesto    Anton Kadlec, Michal Pinter, Richard Trnovec, Lucas Curko, Peter Turza, Oliver Kulcsár, Martin Makýš, Tereza Čačová, Terezka Gáliková, Alexander Križan

        ŠK Slávik Slovenska 2018

        26. 03. 2018         
        1. kategória

        1. miesto    Ellen Schöneckerová
        2. miesto    Nelly Maurerová
        3. miesto    Viktória Zábranská

        2. kategória    
        1. miesto    Filip Paučo
        2. miesto    Lilly Elizabeth Nicholson
        3. miesto    Karolína Bocková

        OK vo florbale

        23. 03. 2018            
        kategória žiaci
            
        1. miesto    Michal Adamčík, Alan Benedek, Timotej Braniša, Samuel Hybáček, Viktor Krížik, Oliver Lednár, Matej Matyska, Matúš Očkaik, Jakub Samuel Salamon

        DK Biblická olympiáda

        22. 03. 2018           

        Testovanie 9 - 2018 

        21. 03. 2018    

        OK v prehadzovanej

        20. 03. 2018    
        najmladší žiaci     
        1. miesto    Viktor Krížik, Maxim Ján Ure, Tereza Čačová, Richard Trnovec, Patrik Šurda, Terezka Gáliková, Dominik Homola
        2. miesto    Teo Petróczy, Ella Kordošová, Adam Kusala, Lucas Curko, Lilly Elizabeth Nicholson, Martin Makýš

        Matematický klokan  

        19. 03. 2018 
        V celoslovenskej súťaži Matematický klokan boli najúspešnejší žiaci:
         Klokanko 1  
        1.- 569. miesto  Filip Lukáč
        1. - 569. miesto Simona Tománková
        698. - 1248. miesto Anna Bucherová
         
        Klokanko 2 
        1. - 60. miesto       Ester Kubinová
        324. - 417. miesto  Jakub Färber
        324. - 417. miesto  Ema Števková   
           
        Klokanko 3
        58. - 79. miesto    Elena Gallovičová
        80. - 125. miesto  Sofia Veselská
        656. - 703. miesto Filip Križanský
         
        Klokanko 4    
        440. - 473. miesto  Dominik Hitka
        993. - 1140. miesto Michal Bella
         
        Školák 5  
        383. - 462. miesto Eva Makýšová
        463. - 516. miesto Filip Žitňan
                    
        Benjamín 8
        115. - 132. miesto Denis Bartko
        288. - 334. miesto Lujza Stankovičová
              
        Kadet 9  
        118. - 133. miesto Martin Šlesarik
        295. - 321. miesto Timotej Samuel Volent
        295. - 321. miesto Timoj Braniša  

        Bavme deti športom

        14. 03. 2018            
        3. miesto    Tereza Čačová, Terezka Gáliková, Ella Kordošová, Ellen Schöneckerová, Anton Kadlec, Teo Petróczy, Alexander Križan, Sebastian Oliver Stračina

        OK Pytagoriáda

        14. 03. 2018        
        kategória P8  
        20. miesto    Denis Bartko
        32. miesto    Alexander Kováč

        OK Pytagoriáda

        13. 03. 2018           
        kategória P3
        13. miesto    Sofia Veselská

        kategória P4
        4. miesto    Michal Bella
        8. miesto    Martin Baán
        15. miesto    Filip Paučo
        24. miesto    Ivan Rastislav Július Haverlík

        kategória P5
        3. miesto    Filip Žitňan
        9. miesto    Andrej Gábriš
        21. miesto    Kristína Kačmárová
        25. miesto    Matúš Očkaik
        41. miesto    Júlia Švecová

        ŠK Hviezdoslavov Kubín

        02. 03. 2018
        II. kategória - poézia    

        1. miesto    Júlia Švecová
        2. miesto    Stela Drgonová
        3. miesto    Kristína Kačmárová

        II. kategória - próza
        1. miesto    Eva Makýšová
        2. miesto    Magdaléna Pigošová
        3. miesto    Ela Sabolová

        III. kategória - poézia
        1. miesto    Karolína Sekuciová
        2. miesto    Tomáš Daniel Plecháč
        3. miesto    Constance Chovancová

        III. kategória - próza
        1. miesto    Soňa Šipulová
        2. miesto    Jakub Samuel Salamon
        3. miesto    Barbora Mydlárová

        ŠK Hviezdoslavov Kubín

        28. 02. 2018           
        I. kategória - poézia

        1. miesto    Ester Šebíková
        2. miesto    Ema Števková
        3. miesto    Tereza Čačová

        I. kategória - poézia
        1. miesto    Agáta Cisárová
        2. miesto    Karolína Ukropcová
        3. miesto    Lea Izáková

        žiaci 1. ročníka
        1. miesto    Matúš Hlobil
        2. miesto    Tereza Dopjerová
        3. miesto    Karolína Flesárová

        Športom za duševné zdravie detí

        28. 02. 2018           
        minihádzaná 1. - 4. ročník
            5. miesto    Viktor Krížik, Maxim Jan Ure, Richard Trnovec, Teo Petróczy, Anton Kadlec, Michael Pintek, Dominik Homola, Richard Machata

        KK v bedmintone

        27. 02. 2018  

        OK Dejepisná olympiáda

        15. 02. 2018          
        kategória D    6. miesto    Margaryta Inshakova
        kategória F    11. miesto    Filip Tóth

        Športom za duševné zdravie detí

        14. 02. 2018             
        minihádzaná 5. - 6. ročník

        2. miesto    "Peter Nikolaj, Matúš Očkaik, Samuel Štefanovič, Stela Drgonová, Filip Janík, Filip Tóth, Peter Plevák, Daniel Šablatúra"

        OK Geografická olympiáda

        06. 02. 2018            
        kategória G
        5. miesto    Andrej Gábriš
        11. miesto    Miriam Hajdučková
        16. miesto    Kristína Kačmárová

        OK Matematická olympiáda

        24. 01. 2018
        kategória Z5

        3. - 8. miesto    Laura Francis An Waterloos
        3. - 8. miesto    Filip Žitňan
        3. - 8. miesto    Magdaléna Pigošová
        9. miesto    Andrej Gábriš
        10. - 17. miesto    Júlia Švecová
        10. - 17. miesto    Miriam Hajdučková

        OK v prehadzovanej

        23. 01. 2018
        kategória najmladší žiaci

        1. miesto    Viktor Krížik, Maxim Ján Ure, Tereza Čačová, Patrik Šurda, Terezka Gáliková, Richard Trnovec
        2. miesto    Teo Petróczy,Lilly Elizabeth Nicholson, Dominik Homola, Ella Kordošová, Adam Kusala, Lucas Curko, Martin Makýš

        OK Olympiáda v nemeckom jazyku

        18. 01. 2018

        OK Šaliansky Maťko

        16. 01. 2018

        OK Olympiáda v anglickom jazyku

        16. 01. 2018  

        ŠK Geografická olympiáda

        11. 01. 2018        
        kategória G

        1. miesto    Andrej Gábriš
        2. miesto    Kristína Kačmárová
        3. miesto    Miriam Hajdučková

        kategória F
        1. miesto    Filip Tóth

        ŠK Pytagoriáda

        14. 12. 2017
        kategória P6    

        1. miesto    Filip Tóth
        2. miesto    Klaudia Večerová

        kategória P7
        1. miesto    Radoslav Polčič

        kategória P8
        1. miesto    Alexander Kováč
        2. miesto    Denis Bartko
        3. miesto    Margaryta Inshakova

        ŠK Pytagoriáda

        13. 12. 2017
        kategória P3    
        1. miesto    Sofia Veselská

        kategória P4    
        1. miesto    Michal Bella, Lucas Curko
        2. miesto    Ivan Rastislav Július Haverlík
        3. miesto    Martin Makýš

        kategória P5    
        1. miesto    Andrej Gábriš
        2. miesto    Filip Žitňan
        3. miesto    Matúš Očkaik

        Bavme deti športom

        13.12.20107
        4. miesto
         
        Natália Gašparová, Zara Cvetkovič, Filip Šatanek, Juraj Ďurič, Terezka Gáliková, Tereza Čačová, Anton Kadlec, Teo Petróczy

        Športom za duševné zdravie detí

        12. 12. 2017      
        minihádzaná    
        2. miesto

        Samuel Štefanovič, Peter Nikolaj, Matúš Očkaik, Stela Drgonová, Filip Tóth, Peter Plevák, Daniel Šablatúra, Filip Janík

        OK v stolnom tenise - kategória žiaci 

        05. 12. 2017 

        MO v streľbe zo vzduchových zbraní        

        30. 11. 2017    
        mladší žiaci    
        5. miesto    Alexander Kulcsár
        6. miesto    Michal Hlobil
        7. miesto    Nicolas Janovják

        družstvo mladší žiaci    
        2. miesto    Alexander Kulcsár, Michal Hlobil, Nicolas Janovják

        starší žiaci    
        2. miesto    Alan Bebedek
        3. miesto    Christian Bartko
        5. miesto    Samuel Benko
        6. miesto    Sebastian Plučinský
        7. miesto    Daniel Paracka
        8. miesto    Teodor Surovčík

        družstvo starší žiaci
        2. miesto     Alan Bebedek, Christian Bartko, Samuel Benko
        3. miesto:    Daniel Paracka, Sebastian Plučinský, Teodor Surovčík

        Vševedko

        30. 11. 2017

        OK Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry 

        29. 11. 2017

        ŠK Olympiáda v anglickom jazyku

        28. 11. 2017            
        kategória 1A
        1. miesto    Oliver Csicsay
        2. miesto    Alexandra Mária Grežďová
        3. miesto    Alexander Koutun

        kategória 1B    
        1. miesto    Yasemin Arslan
        2. miesto    Alexandra Ciulisová
        3. miesto    Andrej Rusjakov

        OK Basketbal

        23. 11. 2017            
        kategória žiačky    
        1. miesto  
         
        Johana Bocková, Klaudia Branecká, Rebeka Janáčová, Simona Jančušková, Stella Jurištová, Simona Macková, Alexandra Timková, Terézia Wilsch"

        OK vo vybijanej

        23. 11. 2017
        kategória najmladší žiaci
        2. miesto
          
        Tereza Čačová, Terezka Gáliková, Šarlota Hvizdošová, Ella Kordošová, Viktor Krížik, Martin Makýš, Laura Murková, Teo Petróczy, Michael Pintek, Ella Senická, Richard Trnovec, Maxim Jan Ure

        Testovanie 5 - 2017

        22. 11. 2017

        Komparo         

        16. 11. 2017  
        8. ročník: 
        Výsledkami svojich žiakov v matematike a slovenskom jazyku a literatúre sa škola zaradila medzi
        25 % najúspešnejších škôl.
        9. ročník: Výsledkami svojich žiakov v matematike sa škola zaradila medzi 25 % najúspešnejších škôl.  

        iBobor

        10. 11. 2017
        Celoslovenskej súťaže sa v kategórii Kadeti zúčastnilo 14 687 žiakov.
        Naši najúspešnejší žiaci sú:        
        kategória Kadeti    
        225. - 498. miesto    Samuel Benko
        856. - 933. miesto    Peter Levický
        955. - 1265. miesto    Sára Kočišová

        iBobor

        09. 11. 2017
        Celoslovenskej súťaže sa v kategórii Benjamíni zúčastnilo 17 283 žiakov.
        Naši najúspešnejší žiaci sú:        
        kategória Benjamíni    
        125. - 317. miesto    Viktória Bednárová, Tamara Hlinková
        436. - 483. miesto    Barbora Mydlárová
        1010. - 1050. miesto    Samuel Kovačik

        iBobor

        08. 11. 2017
        Celoslovenskej súťaže sa v kategórii Bobríci zúčastnilo 17 980 žiakov.
        Naši najúspešnejší žiaci sú:
        kategória Bobríci    
        1. - 349. miesto    Eva Makýšová, Magdaléna Pigošová
        553. - 1303. miesto    Filip Žitňan
        1310. - 1315. miesto    Lucas Curko

        iBobor

        07. 11. 2017
        Celoslovenskej súťaže sa v kategórii Drobci zúčastnilo 11 765 žiakov.
        Naši najúspešnejší žiaci sú:
        kategória Drobci    
        1. - 356. miesto    Tomáš Mydlár, Oliver Schwarz
        746. - 1356. miesto    Nikol Hermanovská, Karolína Kačmárová, Oliver Kulcsár, Viktória Szabová
        1394. - 1685. miesto    Teo Albrecht, Sofia Kolesárová, Sofia Veselská

        iBobor

        06. 11. 2017  
        Celoslovenskej súťaže sa v kategórii Juniori zúčastnilo 7 775 žiakov        

        ŠK Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry 

        27. 10. 2017           
        kategória C    
        1. miesto    Adela Imrišková
        2. miesto    Adriana Bajtayová
        3. miesto    Karolína Sekuciová

        Staromestská liga - futbal žiakov 5. - 7. ročníka

        25. 10. 2017

        Bavme deti športom - žiaci 1. stupňa

        18. 10. 2017

        Školský pohár SFZ 

        18.10.2017

        Staromestská liga - futbal žiakov 5. - 7. ročníka

        11. 10. 2017

        Športom za duševné zdravie detí - minihádzaná

        10. 10. 2017
        1. miesto    "Filip Tóth, Peter Plevák, Daniel Šablatúra, Filip Janík, Samuel Štefanovič, Peter Nikolaj, Matúš Očkaik, Stela Drgonová"

        OK v cezpoľnom behu

        05. 10. 2017

        Atletika: O pohár dekana FTVŠ UK

        27. 09. 2017          
        družstvo žiaci     5. miesto    Samuel Múčka, Karim Abdelaoui, Samuel Chalachan, Timotej Braniša, Jeremy Július Langerak,
        družstvo žiačky  5. miesto    Klaudia Branecká, Margaryta Inshakova, Kristína Trenčianska, Stela Jurištová, Jana Lešková,
        Sára Klimecká

        Frisbee ultimate

        22. 09. 2017          
        4. miesto    Samuel Chalachan, Darian Plučinský, Sebastian Plučinský, Jakub Salamon, Matej Matyska, Július Jeremy Langerak, Samuel Hybáček, Peter Sládek, Filip Macko

         

    • Kontakty

      • Základná škola
      • skola@zsvazovova.sk
      • admin@zsvazovova.sk
      • admin@zsvazovova.sk
      • +421252496964
      • Vazovova 4
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje