• Odhlasovanie cez internet

Vážení rodičia,
        Dovoľte, aby sme Vás zoznámili s novinkou, ktorú pre Vás ponúkame v Školskej jedálni. V súčasnosti sme zriadili pre stravníkov možnosť objednávať a odhlasovať stravu prostredníctvom internetu s platnosťou od APRÍLA 2017.

Pre registráciu stravníkov a pre objednávanie stravy na internete postupujte podľa nasledujúcich pokynov:

Registrácia služby
        1.
        Navštívte kanceláriu vedúcej Školskej jedálne. Tu dostanete prihlášku s číslom zariadenia na prihlásenie pre objednávanie stravy na internete. Zároveň si zvolíte Vaše jedinečné prístupové meno (používateľa) a heslo. Pripravte si ich dopredu.

Používateľ - môže obsahovať čísla a písmena bez diakritiky
        Heslo - môže obsahovať čísla a písmena bez diakritiky

Môžete tiež zadať e-mailovú adresu, na ktorú Vám systém môže zasielať tieto správy:
        - potvrdenie objednávky
        - nedostatočná výška konta
        - kontrola neodobranej stravy
        - mesačný prehľad
        - potvrdenie o prijatí platby

Pri zriadení služby môžete určiť, ktoré z týchto správ si prajete zasielať.
        Heslo, email a posielané správy môžete kedykoľvek neskôr zmeniť po prihlásení do systému webovej stránky www.strava.cz v sekcii Nastavenie používateľa.

Objednávanie stravy používateľom
        2. Od nasledujúceho dňa po registrácii sa dá objednávať strava pomocou internetu na adrese: www.strava.cz. Pri prvom prihlásení zadajte zariadenie 9600. Zaškrtnite uložiť vybrané zariadenie.
        3. V ďalšom dialógu na www.strava.cz  sa zobrazí položka Prihlásenie používateľa. Jazyk si vyberiete kliknutím na skratku jazyka vpravo hore CZ SK EN.
        4. Vyplňte a potvrďte položky Používateľ a Heslo, ktoré ste si získali od vedúcej stravovania. Ak ste nový stravník tak ste si údaje zvolili pri registrácii služby (viď bod 1). Odporúča sa zaškrtnúť Uložiť údaje.  Stlačte zelené tlačítko Prihlásiť. Ste prihlásený do systému a môžete objednávať stravu.
        5. Pre objednávanie stravy vyberte menu Objednávky. Vykonajte požadované zmeny svojich prihlášok a odhlášok kliknutím na príslušný deň/druh jedla. Zmeny nezabudnite uložiť potvrdením zeleného tlačítka Odoslať.
        6. Zo systému sa odhlásite kliknutím v menu vpravo hore Odhlásiť sa.

Ďalšie pokyny, podrobnosti a návody nájdete na www.strava.cz.