• Svetový deň Zeme

Naše deti 🧡 planétu Zem

Svetový deň Zeme (22.4.2022) sme venovali environmentálnym témam. S deťmi sa pravideľne rozprávame o ochrane životného prostredia, triedení odpadu. V tento deň oveľa viac rezonovala v našich diskusiách potreba starať sa o planétu Zem, ktorá je vo veľkom ohrození.

Neostali sme len pri rozhovoroch, ale deti vyjadrili svoj vzťah k planéte Zem aj spoločnými krásnymi maľbami.

• Oznam: Vypratávanie CO krytov

Milí rodičia,

ak si chcete osviežiť pamäť z branných cvičení a potúlať sa spleťou tmavých priestorov CO krytu našej školy, príďte nám pomôcť s jeho uprataním v nasledujúcich dňoch:

Streda 20.4.2022 - od 15.00 do 17.00
            Štvrtok 21.4.2022 - od 15.00 do 19.00
            Piatok 22.4.2022 - od 15.00 do 19.00

Ďakujeme Vám, že sa zúčastníte.

• Oznam: Rodičovské združenie

Vážení rodičia, pozývame Vás na konzultačné rodičovské združenie, ktoré sa uskutoční dňa 25.4.2022 (pondelok) pre I. stupeň od 16:30 do 18:30 a pre II. stupeň od 17:00 do 19:00 v budove školy za dodržiania hygienických opaterní - vstup do budovy výlučne s prekrytím horných dýchacích ciest a dezinfekciou rúk.

• Jarný trh 2022

Dňa 7. apríla 2022 sa v poobedňajších hodinách na školskom dvore ozýval radostný krik a smiech.

Školský parlament, pod vedením p. učiteľky Kubovčíkovej, zorganizoval perfektnú akciu s názvom Jarný trh. Žiaci z prvého aj druhého stupňa predávali domáce slané aj sladké koláčiky, chlebíčky, vlastnoručne vyrobené dekorácie či handmade šperky. Každý stánok bol jedinečný. Nechýbala ani hudba a zábavný program. Žiaci 6.A si pre návštevníkov prichystali krátke anglické divadielko, ktorým odštartovali trh.