• Spolu múdrejší 3

Minulý týždeň sme ukončili program doučovania „Spolu múdrejší 3“.
            Tento program bežal od februára do júna 2022 a nadväzoval na program "Spolu múdrejší 2", ktorý sme realizovali od októbra do decembra 2021.

Vďaka projektu a finančným prostriedkom sa nám podarilo najmä:

• zlepšiť vedomostí a zručnos
          • Oznam: Blíži sa koniec školského roka

S blížiacimi sa prázdninami dochádza k úprave organizácie vyučovania, a to nasledovne:

Od stredy 22.6. do stredy 29.6.2022 budú prebiehať už len triedne aktivity - utužovanie vzťahov, výlety, odovzdávanie a dostávanie učebníc, účelové cvičenie ai.

Žiaci 1. stupňa sa učia 4 vyučovacie hodiny.
            Žiaci 2. stupňa sa učia 5 vyučovacích hodín.
            Školský klub detí je v prevádzke v štandardnom režime.
            Školská jedáleň - desiata sa vydáva všetkým žiakom medzi 8:45 - 9:00

• Prespávačka 7.C

Utužovanie kolektívu, vzdelávanie sa hrou v matematike i chémii, spoznávanie tajomných zákutí školy.
            Aj večerný a nočný čas strávený v škole môže byť zmysluplný a zábavný :)

Tentokrát pod taktovkou pána učiteľa Ilavského a pani učiteľky Krajčírikovej. ĎAKUJEME!

• ŠvP Bojnice

ÔSMACI V BOJNICIACH 🏰⛰️🙂

Žiaci 8.A a 8.B pod vedením p.uč. Szalaiovej, Brhlíkovej a Kolenčíkovej strávili minulý týždeň v Bojniciach v Škole v prírode. Celý týždeň sa niesol v znamení nabitého programu, smiechu a dobrej nálady.

Hneď po príchode žiakov čakala krátka túra k Vyhliadke Čajka, kde si užili krásny výhľad na celú Hornú Nitru a okolitú prírodu. Nevynechali sme samozrejme ani návštevu ZOO – žiaci v nej súperili v geocachingu pri hľadaní indiícií. Po extrémnych doobedných horúčavách sme sa schladili pri vodnej bitke v ktorej neostal nikto suchý – ani pani učiteľky. Streda sa niesla v znamení histórie, kedy sme absolvovali prehliadku Bojnického zámku a zmerali si sily v krátkom dejepisnom kvíze. Posledný deň sme venovali športovým aktivitám a večer sme sa zúčastnili čarovnej nočnej prehliadky v Prepoštskej jaskyni. Na cestu sme si svietili len fakľami a snažili sme sa vcítiť do ž