• 2016/2017

      • KK v prehadzovanej

        06. 06. 2017
        žiaci 1. stupňa    4. miesto    Marko Gurčík, Oliver Spišiak, Peter Nikolaj, Matúš Očkaik, Júlia Švecová, Martina Škoricová

        OK Biologická olympiáda

        25. 05. 2017            
        kategória F 
        5. miesto    Alexandra Timková, Terézia Wilsch, Lucas Varga, Filip Janík, Johana Bocková

        KK v orientačnom behu

        24. 05. 2017           

        OK Atletika

        24. 05. 2017        
        kategória žiačky 
               
        60 m
        5. miesto    Veronika Habajová
        800 m
        7. miesto    Adriana Bajtayová
        skok do diaľky
        9. miesto    Soňa Šipulová
        vrh guľou
        8. miesto    Leontína Brodnianska
        10. miesto    Laura Fričová
        hod krikrtovou loptičkou
        7. miesto    Adriana Bajtayová
        8. miesto    Laura Fričová
        skok do výšky
        6. miesto    Soňa Šipulová
        družstvo žiačky    
        4. miesto    "Adriana Bajtayová, Leontína Brodnianska, Laura Fričová, Sára Nikolajová, Viktória Račková, Karolína Sekuciová, Soňa Šipulová, Alexandra Timková, Veronika Habajová"

        kategória žiaci        
        60 m
        7. miesto    Darian Plučinský
        300 m
        6. miesto    Martin Jalkóczy
        1000 m
        5. miesto    Patrik Hitka
        9. miesto    Martin Jalkóczy
        skok do diaľky
        4. miesto    Samuel Chalachan
        5. miesto    Maximilián Péer
        vrh guľou
        3. miesto    David Petrinec
        8. miesto    Andrej Šefčík
        skok do výšky
        3. miesto    Samuel Chalachan
        10. miesto    Maximilián Péer
        družstvo žiaci
        4. miesto    Samuel Benko, Patrik Hitka, Samuel Chalachan, Martin Jalkóczy, David Petrinec, Darian Plučinský, Andrej Šefčík

        OK Spoznajme Európu

        19. 05. 2017       
        2. miesto    Alexandra Ciulisová, Anna Lendacká, Samuel Molnár

        OK Futbal cup v malom futbale

        18. 05. 2017
        finále

        4. miesto    Karim Abdelaoui, Oliver Drgon, Matúš Fontány, Samuel Kováčik, Samuel Múčka, Maximilián Péer, Adam Karabín

        KK ŠP SFZ v malom futbale

        16. 05. 2017    
        kategória mladšie žiačky

        6. miesto    "Johana Bocková, Simona Macková, Karolína Sekuciová, Stella Sporinová, Natália Šefčíková, Soňa Šipulová, Natália Töröková, Kristína Trenčianska, Laura Véghová, Terézia Wilsch"

        OK Futbal cup v malom futbale

        16. 05. 2017          
        1. miesto    
        Karim Abdelaoui, Oliver Drgon, Matúš Fontány, Samuel Kováčik, Samuel Múčka, Maximilián Péer, Adam Karabín

        BK Sudoku

        16. 05. 2017             
        I. kategória
        4. miesto    Viktória Bednárová

        OK Slávik Slovenska 2017

        12. 05. 2017      

        KK McDonald's Cup

        10. 05. 2017
        4. miesto  ˜˜ "Stela Drgonová, Michal Hlobil, Alexander Kulcsár, Peter Nikolaj, Matúš Očkaik, Oliver Spišiak, Samuel Štefanovič, Júlia Švecová, Filip Tóth, Filip Žitňan"

        OK McDonald's Cup 

        03. 05. 2017          
        Mini futbal žiakov a žiačok ZŠ    1. miesto    "Stela Drgonová, Michal Hlobil, Alexander Kulcsár, Peter Nikolaj, Matúš Očkaik, Oliver Spišiak, Samuel Štefanovič, Júlia Švecová, Filip Tóth, Filip Žitňan"

        KK Hviezdoslavov Kubín - Bratislavské metamorfózy 

        02. 05. 2017        

        Florbalový turnaj ŠKOLAK CUP 2017

        29. 04. 2017
        kategória žiaci 3. - 4. ročníka

        1. miesto    "Matúš Očkaik, Michael Pintek, Richard Trnovec, Michal Hlobil, Alexander Kulcsár, Oliver Kulcsár, Filip Komada, Viktor Krížik, Maxim Jan Ure, David Suchánek, Filip Markus, Alex Markus"

        ŠK Sudoku

        26. 04. 2017
        1. kategória 5. - 7. ročník

        1. - 2. miesto    Viktoria Bednárová, Denis Bartko
        3. miesto    Nina Liková

        2. kategória 8. - 9. ročník
        1. miesto    Nicol Janovičová
        2. miesto    Viktória Račková
        3. - 5.  miesto    Stella Chovanová, Sára Kočišová, Nicol Olejníková

        KK Geografická olympiáda 

        26. 04. 2017  

        ŠK Biologická olympiáda - kategória F Rastliny a zvieratá našich lesov

        26. 04. 2017
        Zelený les

        1. miesto    "družstvo Rys ostrovid: Matej Hruška, Petra Mičíková, Leo Ferianc, Tereza Vatehová, Klaudia Večerová"
        2. miesto    "družstvo Diví vlci: Lucas Varga, Terézia Wilsch, Simona Jančušková, Nina Kadecká"

        O Pohár predsedu BSK v orientačnom behu

        25. 04. 2017
        kategória žiačky

        6. miesto    Nella Murková

        kategória žiaci
        5. miesto    Oliver Drgo

        kategória družstvá žiačky
        3. miesto    Nella Murková, Nell Droppová, Leontína Brodnianska, Adriana Bajtayová

        kategória družstvá žiaci
        5. miesto    Oliver Drgon, Matej Matyska, Filip Macko, Samuel Chalachan

        OK v prehadzovanej

        20. 04. 2017
        žiaci 1. stupňa

        1. miesto    Samuel Štefanovič, Peter Nikolaj, Daniel Borovský, Matúš Očkaik, Júlia Švecová, Oliver Spišiak
        2. miesto    Jakub Sobolič, Alexander Kulcsár, Tomáš Mesiarik, Marko Gurčík, Martina Škoricová, Michal Hlobil

        KK Fyzikálna olympiáda

        12. 04. 2017    

        OK Školský pohár SFZ

        11. 04. 2017
        malý futbal mladších žiakov ZŠ

        2. miesto    "Karim Abdellaoui, Michal Adamčík, Robert Časnocha, Samuel Kováčik, Oliver Lednár, Peter Levický, Peter Plevák, Oliver Spišiak, Daniel Šablatúra, Samuel Štefanovič, Filip Tóth"

        OK vo vybíjanej

        10. 04. 2017
        kategória žiačky

        6. miesto    Kristína Trenčianska, Stella Sporinová, Petra Takácsová, Lucia Škoricová, Simona Macková, Natália Šefčíková, Nina Liková, Vivien Popravcová

        Florbalový turnaj Krst mantinelov

        08. 04. 2017
        žiaci 1. - 2. ročníka ZŠ

        3. miesto    "Filip Šatanek, Viktor Hugo Remiar, Dominik Matejček, Lukáš Sekucia, Alex Markus, Sofie Istenes, Ronaldi Holota"

        OK vo florbale

        07. 04. 2017
        kategória žiačky

        4. miesto    "Kristína Trenčianska, Nina Izsáková, Natália Barnová, Petra Takácsová, Stella Jurištová, Johana Bocková, Karolína Sekuciová, Terézia Wilsch"


        McDonald's Cup

        04. 04. 2017
        Mini futbal žiakov a žiačok ZŠ

        1. miesto    Stela Drgonová, Michal Hlobil, Alexander Kulcsár, Peter Nikolaj, Matúš Očkaik, Oliver Spišiak, Samuel Štefanovič, Júlia Švecová, Filip Tóth, Filip Žitňan

        ŠK Slávik Slovenska 2017

        04. 04. 2017
        1. kategória

        1. miesto    Viktória Szabová
        2. miesto    Marína Ďuričová, Ellen Schöneckerová
        3. miesto    Tamara Múčková

        2. kategória
        1. miesto    Eva Makýšová

        OK Matematická olympiáda

        04. 04. 2017        
        kategória Z8
        13. - 18. miesto    Sára Nikolajová
        30. - 45. miesto    Timotej Braniša
        49. - 51. miesto    Viktória Račková

        OK Hviedoslavov Kubín

        24. 03. 2017  
        1. kategória próza    
        1. miesto    Lea Izáková

        OK vo florbale

        24. 03. 2017
        kategória žiaci
        5. miesto    "Michal Adamčík, Timotej Braniša, Oliver Drgon, Samuel Hybáček, Adam Komada, Oliver Lednár, Peter Levický, Markus Parina, Maximilián Péer, Jakub  Samuel Salamon"

        DK Biblická olympiáda

        21. 03. 2017        
        3. miesto    Lucia Badi, Filip Tóth, Veronika Hrabková

        Klokan

        20. 03. 2017

        Školský pohár SFZ

        16. 03. 2017             
        Malý futbal mladších žiakov ZŠ
        1. miesto    "Karim Abdelaoui, Robert Časnocha, Matúš Fontány, Filip Janík, Alexander Kovtun, Samuel Kováčik, Oliver Lednár, Peter Plevák, Oliver Spišiak, Filip Tóth"

        OK Fyzikálna olympiáda

        16. 03. 2017
        kategória E
        5. - 7. miesto    Patrik Hitka

        ŠK Biologická olympiáda

        15. 03. 2017  
        kategória F
        Rastliny a zviratá našich lesov: Spiaci les

        OK Pytagoriáda

        15. 03. 2017    
        kategória P6, P7, P8

        OK Pytagoriáda

        14. 03. 2017
        kategória P3  

        2. miesto    Michal Bella
        15. miesto    Ivan Rastislav Július Haverlík

        kategória P4 
        3. miesto     Filip Žitňan

        kategória P5    
        9. miesto     Tereza Vatehová
        14. miesto    Petra Mičíková

        Športom za duševné zdravie detí

        09. 03. 2017    
        minihádzaná žiakov 5. - 6. roč.     
        4. miesto    "Soňa Šipulová, Karim Abdellaoui, Vivien Popravcová, Peter Plevák, Markus Parina, Daniel Šablatúra, Filip Janík, Filip Tóth, Jozef Mišík"

        OK vo volejbale

        09. 03. 2017             
        kategória žiačky
        3. miesto    Leontína Brodnianska, Laura Fričová, Natália Habrmanová, Stela Jurištová, Veronika Matúšová, Nella Murková, Sára Nešťáková, Viktória Račková, Rebeka Roninová, Hana Šatanková

        Súťaž o najkrajšiu masku v rámci Staromestských fašiangov 2017

        08. 03. 2017
        2. miesto    Olívia Seligová

        ŠK Hviezdoslavov Kubín

        08. 03. 2016
        I. kategória - poézia

        1. miesto    Branislav Král
        2. miesto    Júlia Švecová
        3. miesto    Nina Konečná

        I. kategória - próza
        1. miesto    Lea Izáková
        2. miesto    Eva Makýšová
        3. miesto    Samuel Kennedy, Magdaléna Pigošová

        umelecký prednes žiakov 1. roč.  
        1. miesto    Alexandra Kollárová
        2. miesto    Ema Števková
        3. miesto    Nina Očkaiková

        OK vo volejbale

        07. 03. 2016             
        kategória žiaci
        3. miesto    Alan Benedek, Oliver Drgon, Patrik Hitka, Samuel Chalachan, Matej Matyska, Samuel Molnár, Maximilián Péer, Tomáš Daniel Plecháč, Peter Sládek, Samuel Benko

        ŠK Hviezdoslavov Kubín

        06. 03. 2016           
        II. kategória - poézia
        1. miesto    Nina Liková
        2. miesto    Tereza Vatehová
        3. miesto    Constance Chovancová

        II. kategória - próza
        1. miesto    Bria Františka Branišová
        2. miesto    Soňa Šipulová
        3. miesto    Leo Ferianc, Lucia Badi

        III. kategória - poézia
        1. miesto    Sára Kočišová
        2. miesto    Nella Murková
        3. miesto    Samuel Múčka, Anna Lendacká

        III. kategória - próza
        1. miesto    Jana Lešková
        2. miesto    Timotej Volent
        3. miesto    Alexandra Ciulisová

        Ševt: Školská súťaž v skladaní puzzle

        02. 03. 2017
        1. miesto    Michaela Kaliňáková
        2. miesto    Sarah Jucková
        3. miesto    Maša Žiaková

        KK Olympiáda v nemeckom jazyku

        16. 02. 2017            

        OK Dejepisná olympiáda

        14. 02. 2017    
        kategória C
        3. miesto    Samuel Adamčík

        kategória D
        2. miesto    René Pribula

        kategória E
        6. miesto    Hana Šatanková

        OK Geografická olympiáda

        07. 02. 2017
        kategória E

        2. miesto    Samuel Adamčík

        kategória G
        4. miesto    Sophia Boorová

        OK Šaliansky Maťko 

        27. 01. 2017           

        OK Matematická olympiáda

        24. 01. 2017           
        kategória Z5
        7. - 12. miesto    Tereza Vatehová

        kategória Z9
        27. - 37. miesto    Patrik Hitka
        44. miesto            Jiagyi Chen
        47. - 57. miesto    Gabriela Bobeková

        OK olympiády v anglickom jazyku

        17. 01. 2017
        kategória B
        2. miesto    Alex Albert

        kategória A
        4. - 5. miesto    Alexandra Ciulisová

        Školak cup 2017 - florbalový turnaj

        14. 01. 2017            
        žiaci 1. - 2. ročníka

        1. miesto    "Lukáš Sekucia, Viktor Hugo Remiar, Filip Markus, Dominik Matejček, Bruno Petróczy, Filip Šatanek, Tomáš Krútel, Oliver Kulcsár"

        žiaci 3. - 4. ročníka
        1. miesto    Alexander Kulcsár, Michal Hlobil, Alex Markus, Richard Trnovec, Matúš Očkaik, Maxim Jan Ure, Michal Pintek, Jakub Sobolič

        ŠK Biologická olympiáda

        12. 01. 2017
        kategória F - Farebný les    
        1. miesto    "družstvo Rys osatrovid
        Matej Hruška, Petra Mičíková, Leo Ferianc, Tereza Vatehová,Klaudia Večerová"
        2. miesto    "družstvo Diví vlci
        Filip Janík, Terezia Wisch, Alexandra Timková, Simona Jančušková, Nina Kadecká"

        ŠK Biblická olympiáda

        15. 12. 2016
        1. miesto    Filip Tóth
        2. miesto    Lucia Badi
        3. miesto    Veronika Hrabková

        ŠK Geografická olympiáda

        15. 12. 2016
        kategória G
            
        1. miesto    Filip Tóth
        2. miesto    Spohia Boorová
        3. miesto    Nina Kadecká

        kategória F
        1. miesto    Alexandra Ciulisová
        2. miesto    Denis Bartko

        kategória E    
        1. miesto    Samuel Adamčík
        2. miesto    Nella Murková
        3. miesto    Michal Maruniak

        Majstrovstvá Slovenska vo vybíjanej

        13. 12. 2016
        kategória najmladší žiaci
        6. miesto    "Stela Drgonová, Michal Hlobil,  Alexander Kulcsár, Nela Langová, Peter Nikolaj,
        Matúš Očkaik, Vanessa Ozábalová, Ela Sabolová, Oliver Spišiak, Samuel Štefanovič,
        Júlia Švecová, Marko Gučík"

        Športom za duševné zdravie detí - minihádzaná

        08. 12. 2016
        žiaci 1. - 4. ročníka ZŠ
        2. miesto    Samuel Štefanovič, Peter Nikolaj, Matúš Očkaik, Stela Drgonová, Filip Žitňan, Oliver Spišiak, Alexander Kulcsár, Michal Hlobil, Jakub Sobolič, Viktor Krížik, Maxim Ján Ure, Teo Petróczy

        ŠK Pytagoriáda

        08. 12. 2016
        kategória P6

        1. miesto    Radoslav Polčič
        2. miesto    Samuel Kováčik
        3. miesto    Jakub Čepa

        kategória P7
        1. miesto    Denis Bartko
        2. miesto    Alexander Kováč
        3. miesto    Margaryta Inshakova

        kategória P8
        1. miesto    Martin Šlesarik

        ŠK Pytagoriáda

        07. 12. 2016
        kategória P3

        1. miesto    Michal Bella
        2. miesto    Lucas Curko
        3. miesto    Ivan Rastislav Július Haverlík

        kategória P4
        1. miesto    Filip Žitňan
        2. miesto    Matúš Očkaik

        kategória P5
        1. miesto    Tereza Vatehová
        2. miesto    Viktoria Mühlbergerová
        3. miesto    Petra Mičíková

        Bavme deti športom

        07. 12. 2016
        žiaci 1. stupňa
        4. miesto    "Ellen Schoneckerová, Sofia Veselská, Peter Turza, Viktor Hugo Remiar, Stela Drgonová,
        Nina Konečná, Samuel Štefanovič, Oliver Spišiak"

        Vševedko

        01. 12. 2016

        KK vo vybíjanej

        29. 11. 2016
        kategória najmladší žiaci
        1. miesto    "Stela Drgonová, Michal Hlobil, Sarah Jucková, Alexander Kulcsár, Nela Langová, Peter Nikolaj,
        Matúš Očkaik, Vanessa Ozábalová, Ela Sabolová, Oliver Spišiak, Samuel Štefanovič,
        Júlia Švecová, Filip Žitňan, Marko Gučík"

        ŠK Olympiáda v anglickom jazyku

        24. 11. 2016
        kategória A

        1. miesto    Alexandra Ciulisová
        2. miesto    Jakub Samuel Salamon
        3. miesto    Andrej Rusjakov

        kategória B    
        1. miesto    Alex Albert
        2. miesto    Patrik Hitka
        3. miesto    Michal Tar

        OK v basketbale

        24. 11. 2016
        kategória žiačky
        3. miesto    Leontína Brodnianska, Natália Habrmanová, Simona Jančušková, Nina Kadecká, Terézia Wilsch, Laura Alanis Kolník, Nella Murková, Sára Nešťáková, Rebeka Roninová, Alexandra Timková

        Minihádzanou za zdravím - minihandall

        24. 11. 2016
        žiaci 5. - 6. ročníka
        4. miesto    "Richard Molnár, Karim Abdellaoui, Mojmír Šeliga, Hugo Matúš Holík, Markus Parina,
        Daniel Šablatúra, Filip Janík, Filip Tóth"

        Testovanie 5 -  2016

        23. 11. 2016

        Súťaž z náboženskej výchovy

        19. 11. 2016
        kategória starší žiaci

        2. miesto    Lucia Badi, Sára Bartošková, Petra Mičíková, Monika Pavlíková

        Komparo - testovanie žiakov

        16. 11. 2016

        OK v basketbale

        15. 11. 2016
        kategória žiaci

        5. miesto    Alex Albert, Oliver Drgoň, Patrik Hitka, Samuel Chalachan, Samuel Molnár, Marek Schlosser

        OK zo slovenského jazyka a literatúry

        15. 11. 2016

        iBobor

        15. 11. 2006
        Na Slovensku v kategórii Benjamíni súťažilo 20 615 žiakov. Najúspečnejší žiaci našej školy sú:
        kategória Benjamíni
        334. - 602.    Katarína Heugerová
        335. - 602.    Maša Žiaková
        728. - 887.     Alexander Kováč

        iBobor

        11. 11. 2016
        Na Slovensku v kategórii Bobríci súťažilo 15 486 žiakov. Najúspečnejší žiaci našej školy sú:
        kategória Bobríci
        467. - 676.    Filip Žitňan
        689. - 920.    Natália Srncová
        954. - 1374.    Bruno Albrecht

        OK vo vybíjanej

        10. 11. 2016
        kategória najmladší žiaci
        1. miesto    "Stela Drgonová, Michal Hlobil, Sarah Jucková, Alexander Kulcsár, Nela Langová, Peter Nikolaj,
        Matúš Očkaik, Vanessa Ozábalová, Ela Sabolová, Oliver Spišiak, Samuel Štefanovič,
        Júlia Švecová, Filip Žitňan, Marko Gučík"

        iBobor

        09. 11. 2016
        Na Slovensku v kategórii Kadeti súťažilo 14 347 žiakov. Najúspečnejší žiaci našej školy sú:
        kategória Kadeti
        215. - 304.    Martin Šlesarik
        867. - 1148.    Patrik Hitka
        1494. - 1695.    Samuel Múčka
        1495. - 1695.    Viktória Račková

        Angels cup - florbalový turnaj

        05. 11. 2016
        1. miesto    "Michal Pintek, Jakub Sobolič, Vanessa Ozábalová, Viktor Krížik, Matúš Očkaik, Maxim Jan Ure,
        Richard Trnovec, Alex Markus, Branislav Král, Alexander Kulcsár, Oliver Kulcsár, Patrik Šurda,
        Michal Hlobil, Filip Markus"

        ŠK Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry

        03. 11. 2016
        kategória C

        1. miesto    Sára Nikolajová
        2. miesto    Veronika Matúšová
        3. miesto    Viktória Račková

        Minihádzanou za zdravím - minihandball

        20. 10. 2016
        najmladší žiaci    
        1. miesto    "Stela Drgonová, Michal Hlobil, Alexander Kulcsár, Peter Nikolaj, Filip Žitňan, Jakub Sobolič,
        Matúš Očkaik, Oliver Spišiak, Samuel Štefanovič, Viktor Krížik, Maxim Ján Ure, Teo Petróczy"
        najlepší hráč na turnaji    Samuel Štefanovič

        Športom za duševné zdravie detí - minihádzaná

        06. 10. 2016
        žiaci 5. - 6. ročníka

        3. miesto    "Richard Molnár, Karim Abdellaoui, Mojmír Šeliga, Hugo Matúš Holík, Markus Parina,
        Daniel Šablatúra, Filip Janík, Filip Tóth"        
                    

         

    • Kontakty

      • Základná škola
      • skola@zsvazovova.sk
      • admin@zsvazovova.sk
      • admin@zsvazovova.sk
      • +421252496964
      • Vazovova 4
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje