• Nová predzáhradka

Začiatkom školského roka sme sa zapojili do unikátneho a jedinečného programu Magistrátu hlavného mesta SR "Deti pre Bratislavu" a získali finančnú podporu vo výške 2 500 Eur.

S hrdosťou Vám predstavujeme našu novú PREDZÁHRADKU pred vstupom do školy.

V predzáhradke si môžete oddýchnuť alebo si skrátiť čakanie na Vaše ratolesti.

• Ďakujeme za priazeň

Mesiac máj sa niesol v duchu obdarovaní 🎁

Pohoda na gauči v ŠKD a príjemné čakanie na pani riaditeľku :)
            Vďaka Slovenskej záručnej a rozvojovej banke, a.s. si užívame pohodlie na čalúnenej sedacej súprave Madrid 3+2+1. Obrovské poďakovanie patrí úánovi Ivanovi Drobnému, ktorý celé darovanie zrealizoval a zabezpečil aj dovoz. ***ĎAKUJEME***

• DDD - Deň detí na Dunaji

Milí rodičia,

pozývame vás na podujatie Deň detí na Dunaji, ktoré pripravila Mestská časť Bratislava-Staré Mesto pri príležitosti Medzinárodného dňa detí.

Príďte s deťmi osláviť ich deň.

KEDY: utorok 1. júna 2021, od 14:30 do 18:00 hod.

KDE: Rázusovo nábrežie a Propeller

PROGRAM:

Švandenie s Jajou (14:30 – 18:00) – voľná zábava s obľúbeným Divadlom Jaja.

• Jachtárky pozývajú

Pri príležitosti svetového festivalu ženského jachtingu prebiehajú na Slovensku sprievodné akcie. Spoločným menovateľom sú ženy a dievčatá. Jedno z podujatí sa chystá už na tento víkend. Srdečne pozývame :)

Naši žiaci 3. a 4. ročníka majú už drobnú ochutnávku za sebou, na dvore školy si mohli "ochytať" reálnu pretekársku loď - plachetničku s dĺžkou 2,36m a šírkou 1,35 m.

• Svetový deň – pohybom k zdraviu

Ako osláviť „Svetový deň - pohybom k zdraviu“? Krásne slnečné popoludnie, deti plné energie čo viacej si želať – ideme nato! Školský dvor sa premenil na mravenisko. Vychovávateľský tím ŠKD vytvoril stanovištia s rôznymi pohybovo-športovými aktivitami a skupinky malých športovcov sa presúvali k disciplínam - „Utekaj ako vieš“, „Skok do piesku“, „Trasa žralokov“, „Žabky“, „Hod loptičkou do vedra“ a „Člnkový beh“.
            Toto športové popoludnie v ŠKD sa nám vydarilo. Deti si užili k
            opec zábavy, smiechu a skvelo si zašportovali.
            Športu zdar a našim deťom zvlášť! Fotoalbum

Nedeľa 28. 4. 2024