• Máj lásku v srdci maj!

Mesiac máj je o láske a lásku najúprimnejšiu majú naše deti.
            Hneď ako sa začal mesiac máj deti v ŠKD sa pustili s láskou do kreslenia, vystrihovania a písania vyznaní lásky hlavne mamičkám ku dňu matiek. Vytvorili tie najkrajšie srdcia lásky nielen pre mamičky, ktoré veľmi ľúbia, ale pre všetkých v škole.
            Láska je najviac a tak si ju odovzdávajme ako deti.... Fotoalbum

• Informujte sa o prospechu dieťaťa

Milí rodičia, čas letí a do konca školského roka zostávajú už len 2 mesiace.
            Pozývame Vás na online konzultačné stretnutia s učiteľmi, kde budete mať možnosť získať informácie o prospechu Vašich detí. Konzultácie sa uskutočnia od 10.5. do 14.5.2021.

I. stupeň - vyučujúci pošlú zákonným zástupcom informáciu o prospechu a správaní žiaka ako správu cez EduPage. V prípade potreby je možné dohodnúť si konzultáciu cez ZOOM alebo osobnú konzultáciu pred školou v priebehu nasledujúceho týždňa.

• Oznam: DESIATA

Vážení rodičia, milí žiaci,

od 3.5.2021 je možné opätovne odoberať desiatu v školskej jedálni.

Cena: I. stupeň – 0,52 Eur, II. stupeň – 0,56 Eur

Prihlasovanie: do piatku 30.4.2021 do 9:00 u vedúcej školskej jedálne p. Némethovej - znemethova@zsvazovova.sk

• Apríl - mesiac lesov v ŠKD

Deti v ŠKD vedia, že lesy sú pľúcami Zeme, riadia kolobeh vody v prírode, sú filtrom prachu a hluku, sú krásne a je v nich báječne. Dozvedeli si aj to ako sa správať v lese a chrániť prírodu okolo nás. Vitajte vo fotogalérii fantastických stromov, ktoré vytvorili šikovné deti a teraz zdobia nástenky našej školy. 😉

• Bezpečnosť nadovšetko

❤ Náš zriaďovateľ - Mestská časť Bratislava-Staré Mesto zabezpečil pre našu školu 4 kusy mobilných germicídnych žiaričov Promos GM XX W/A, ktoré budú zabezpečovať dezinfekciu vzduchu v počítačových učebniach PC1, PC2, PC3 a v priestoroch jedálne v čase vydávania obedov. Ď*A*K*U*J*E*M*E ❤

Výrobok môže byť v plnej prevádzke aj v prítomnosti ľudí, pretože nemá nežiaduce účinky a vplyv na ľudský organizmus. Naopak, využíva sa na likvidáciu mikroorganizmov v miestnosti, kde je viacej ľudí.

Nedeľa 28. 4. 2024