• POZOR - úradné hodiny

Počas leta bude na našej škole rušno. Budeme dostavovať 3 triedy tak, aby sme zmestili všetkých žiakov chtivých po vedomostiach. Škola dostane nové vchodové dvere a okrem tried je naplánovaný aj vznik multisenzorickej miestnosti. Nový šat čaká aj náš bežecký ovál v areáli školy. O všetkom Vás budeme priebežne prosredníctvom fotografií informovať.

Školská jedáleň
            Vážení rodičia, preplatky za stravu nad 25 Eur budú vrátené na Vaše čísla účtov v priebehu mesiaca júl a august 2021. Prosím rodičov, ktorých dieťa už nebude navštevovať našu školu, aby ma informovali mailom - znemethova@zsvazovova.sk alebo telefonicky 02 52 491 468. Ďakujem. Némethová, vedúca ŠJ

• Zbohom škola, vitaj leto :)

Milí žiaci, rodičia, kolegovia,

máme za sebou ťažký rok a ja som na nás všetkých nesmiene hrdá. Chcem sa Vám poďakovať za to, že sme toto náročné obdobie, na ktoré nebol nik pripravený, spoločne zvládli. Všetci máte môj obdiv za to, ako dobre ste sa popasovali s dištančným vzdelávaním, novými technológiami, ale aj so stratou osobných stretnutí a izoláciou.

• Imatrikulácia prváčikov

Keď sa naši prváci v škole osmelili, keď sa naučili písať a čítať, vtedy prišiel čas, aby sme ich v škole slávnostne privítali a do dlhých školských liet uviedli.

V utorok – 22.6.2021 sa konala slávnostná imatrikulácia prvákov, kde naši žiaci zložili školský sľub a pod vedením pani riaditeľky Janky Štefkovej boli pasovaní za školákov. Šikovný prvák Teuško Alexik z 1.A všetkým zaspieval krásnu goralskú pieseň. Po zložení sľubu si žiaci vybrali darčeky a strávili krásny zábavný deň.

• Organizácia vyučovania od 23.6.2021

Koniec školského roka je za dverami. Známky sú uzatvorené, čakajú nás ešte didaktické hry a účelové cvičenie, odovzdávanie kníh, čistenie lavíc a najmä odovzdávanie vysvedčení :)

Hamonogram platný od stredy 23.8.2021
            - I. stupeň je v škole 4 vyučovacie hodiny, tzn. do 11:40
            - II. stupeň je v škole 5 vyučovaích hodín, tzn. do 12:35

• Nová predzáhradka

Začiatkom školského roka sme sa zapojili do unikátneho a jedinečného programu Magistrátu hlavného mesta SR "Deti pre Bratislavu" a získali finančnú podporu vo výške 2 500 Eur.

S hrdosťou Vám predstavujeme našu novú PREDZÁHRADKU pred vstupom do školy.

V predzáhradke si môžete oddýchnuť alebo si skrátiť čakanie na Vaše ratolesti.

Nedeľa 28. 4. 2024