• ŠvP Tesáre

Šiestacka ŠvP v Tesároch mala všetko, čo má mať - úsmevy, radosť, turistiku, plávanie, šmýkanie sa na tobogáne, kŕmenie a hladkanie zvieratiek v Ranči pod Babicou, rybolov, rôzne druhy športových hier, tanec, zábavu, karaoke, opekačku, oddych aj relax a mnoho iných zážitkov – veď pozrite si fotogalériu.

• JUNIÁLES v ŠKD

Tóny skvelej hudby, tanec, súťaže, smiech, krik a veľká zábava - to všetko by ste videli 2. júna na školskom dvore. DJ Maťko opäť pripravil pre deti zo školského klubu detí, pri príležitosti MDD, jednu veľkú zábavnú show. Ďakujeme štedrým sponzorom, hlavne OZ ZRPŠ za veľa dobrôt 😍

• Hviezda týždňa triedy 2.C

V 2.C sme koncom mája ukončili celoročný triedny projekt Hviezda týždňa ⭐️ pod vedením triednej pani učiteľky Mgr. Katky Rodziňákovej.

Každé dieťa túži aspoň na pár chvíľ sa stať menšou, či väčšou hviezdičkou a užiť si určité výhody, či byť pyšný na svojich rodičov. Takúto možnosť mali deti z 2.C počas celého roka. Každý žiak si užil svoj týždeň slávy a zároveň nám vrámci týždňa prišiel niektorý z rodičov predstaviť svoje povolanie.

• MDD 2022

Dnes sme to po dvoch rokoch opätovne „roztočili“ :)

Deti 1. stupňa súťažili v tímoch i jednotlivo a na stanovištiach zbierali žetóny, za ktoré si následne mohli kúpiť odmenu v podobe pera, šiltovky či plyšovej hračky. Tzv. nenápadné rozvíjanie finančnej gramotnosti v praxi.

Obrovské ďakujem patrí rodičom, ktorí venovali ceny do nášho výmenného obchodíku.
            A najmä ĎAKUJEM patrí učiteľom, vychovávateľom, asistentkám a žiakom 9.-teho ročníka, ktorí celé podujatie zorganizovali. Odmenou im boli šťastné tváre detí, výskot a nadšenie.

• ŠvP Mýto pod Ďumbierom

Školy v prírode pokračujú. Tentokrát nás čakala Babylonská škola.

ŠVP od 23.5. do 27.5. v Hoteli Biela medevedica, Mýto pod Ďumbierom.
            Triefy 2.C, 4.A, B, C sa ocitli v rozprávkove Babylonskej školy, kde prežili príbeh Pippi dlhej pančuchy, nazreli do Vily Vilôčky a vžili sa do role hercov. Po rôznych aktivitách v prírode, zrelaxovali deti v bazéne a vírivke a v posledný večer zahrali úžasné divadlo o Pippi. Na konci bolo ťažké lúčenie a návrat z rozprávkova do reality.

Poďakovanie patrí pedagógom Mgr. Katarína Rodziňáková, Mgr. Róbert Dadykin, Mgr. Bronislava Poláková, Mgr. Daša Lazarová, Mgr. Michaela Štepanovská, Juliána Hudáková a Michal Suchánsky.

• Bublinová show

V piatok 2.5.2022 sa telocvičňa pramenila na fantastický svet bubliniek - veľkých a najväčších bublín, do ktorých sa zmestilo každé dieťa aj pani vychovávateľky :)

Bublinový kúzelník Alex kúzlil rôzne tvary čarovných bublín vznášajúcich sa telocvičňou, ktoré mali krásne dúhové farby. Deti z ŠKD mali nezabudnuteľný zážitok...

• Pozývame Vás na pingpongový turnaj

Vážení učitelia, drahí rodičia, milí žiaci,

dovoľujeme si Vás pozvať na pingpongový turnaj, ktorý sa uskutoční v sobotu 04.06.2022 v telocvični ZŠ Vazovova.

Pingpongový turnaj je určený pre žiakov 2. stupňa, ktorí si spolu s rodičom alebo učiteľom vytvoria dvojicu.

Začiatok turnaja je o 09:00 hod. a predpokladaný koniec turnaja je o 15:00 hod.

Štvrtok 25. 4. 2024