• 2015/2016

      • Spoznajme Európu

        27. 05. 2016
        3. miesto    Nella Murková, Sarah Sporinová, Oliver Drgon

        KK Sudoku

        26. 05. 2016

        KK v stolnom tenise

        24. 05. 2016
        dievčatá    3. miesto    Laura Fričová, Natália Habrmanová, Nikoleta Liptáková, Nina Madajová

        OK v atletike žiakov ZŠ

        24. 05. 2016
        kategória žiačky:        

        300 m     2. miesto    Lucia Ochabová
                      3. miesto    Adriana Bajtayová
        800 m     1. miesto    Karolína Sekuciová
        skok do diaľky     4. miesto    Karolína Sekuciová
                                  5. miesto    Laura Alanis Kolník
        hod kriketovou loptičkou    2. miesto    Karolína Detvanová
                                               4. miesto    Lucia Ochabová
        družstvá - žiačky    2. miesto    
        kategória žiaci:        
        60 m    4. miesto    Richard Szigeti
        skok do diaľky     3. miesto    Matej Jankovič
                                  5. miesto    Ladislav Peťko
        vrh guľou    3. miesto    Giorgio Duglas Severini
        hod kriketovou loptičkou    1. miesto    Henrich Peter Balaj
                                               3. miesto    Filip Augustín
        skok do výšky    2. miesto    Ladislav Peťko
                                 5. miesto    Richard Szigeti
        štafeta 4 x 60 m    2. miesto    Richard Szigeti, Samuel Hronec, Tomáš Fančo, Henrich Peter Balaj
        družstvá - žiaci    2. miesto    

        ŠK Sudoku

        17. 05. 2016            
        žiaci 5. - 7. ročníka
        1. miesto    Denis Bartko
        2. miesto    Viktória Račková
        3. miesto    Timotej Braniša

        žiaci 8. - 9. ročníka
        1. miesto    Henrich Peter Balaj
        2. miesto    Rebeka Roninová
        3. miesto    Michaela Molnárová

        eTest

        17. 05. 2016            
        certifikačné testovanie žiakov 8. ročníka z MAT

        eTest

        16. 05. 2016             
        certifikačné testovanie žiakov 8. ročníka z ANJ - jazyková úroveň A2    

        Športom za duševné zdravie detí

        12. 05. 2016        
        vybíjaná žiakov 1. - 2. ročníka
        4. miesto    Richard Trnovec, Žofia Tothová, Lea Izáková, Hana Šándorová, Maxin Jan Ure, Viktor Krížik, Sebastian Oliver Stračina, Adam Kusala, Dominik Hitka, Karolína Plameňová, Michael Pintek, Alexandra Butašová

        Športom za duševné zdravie detí

        12. 05. 2016            
        vybíjaná žiakov 3. - 4. ročníka
        4. miesto    "Hugo Matúš Holík, Tereza Wilsch, Daniel Šablatúra, Oliver Spišiak, Johana Bocková, Samuel Štefanovič, Stela Drgoňová, Matúš Očkaik, Tereza Vatehová, Alexander Kulcsar, Natália Kállayová"

        KK O pohár predsedu BSK v orientačnom behu

        11. 05. 2016

        KK Hviezdoslavovho Kubína: Bratislavské metamorfózy

        04. 05. 2016            
        II. kategória - próza    čestné uznanie    Daniel Hudák

        OK Slávik Slovenska 2016

        03. 05. 2016             
        II. kategória
        3. miesto    Johana Bocková

        Biblia očami detí a mládeže - výtvarná súťaž

        27. 04. 2016
        2. kategória    cena poroty    Nela Uhlířová
        4. kategória    cena poroty    Alica Škublová

        OK vo volejbale

        26. 04. 2016            
        kategória žiaci    
        2. miesto    "Aymen Al-Mandalawi, Filip Augustín, Henrich Peter Balaj, Michal Darmo, Tomáš Fančo,
        Samuel Hronec, Peter Rodziňák, Filip Sabol, Richard Szigeti, Filip Žilavý"

        Športom za duševné zdravie detí

        22. 04. 2016
        minihádzaná žiakov 3. - 4. ročníka
                
        "Hugo Matúš Holík, Tereza Wilsch, Daniel Šablatúra, Peter Plevák, Oliver Spišiak,
        Samuel Štefanovič, Stela Drgoňová, Filip Janík, Matúš Očkaik"

        Dôvera školský pohár

        20. 04. 2016
        kategória mladší žiaci    

        3. miesto    "Karim Abdelaoui, Richard Baďura, Robert Časnocha, Oliver Drgoň, Matúš Fontány,
        Hugo Matúš Holík, Tomáš Ingeli, Matej Matyska, Oliver Lednár, Kristian Sobota"

        ŠM o Pohár predsedu BSK v orientačnom behu

        19. 04. 2016
        kategória žiačky      

        Leontína Brodnianska, Lucia Hlásová, Nella Murková, Petra Takacsová

        kategória žiaci        
        Filip Augustin, Henrich Peter Balaj, Oliver Drgoň, Matej Matyska, Filip Prutkay, Richard Szigeti, Filip Žilavý

        kategória žiaci družstvá    
        3. miesto    Filip Augustin, Henrich Peter Balaj, Oliver Drgoň, Matej Matyska, Filip Prutkay, Richard Szigeti, Filip Žilavý

        OK vo volejbale

        19. 04. 2016
        kategória žiačky  

        3. miesto    "Karolína Detvanová, Sabina Dúbravová, Laura Fričová, Natália Habrmanová, Alanis Kolnik, Nina Madajová, Sára Nešťáková, Lucia Ochabová, Rebeka Roninová, Katarína Schmuckerová, Viktória Somogyiová"           

        ŠK Slávik Slovenska 2016

        18. 04. 2016
        I. kategória    

        1. miesto    Žofia Tóthová
        2. miesto    Viktória Szabová
        3. miesto    Karolína Bocková, Samuel Kennedy

        II. kategória
        1. miesto    Johana Bocková
        2. miesto    Sophia Boorová
        3. miesto    Michaela Belohorcová

        OK vo vybíjanej

        13. 04. 2016
        žiačky 2. miesto    "Lucia Halásová, Stela Jurištová, Sára Kočišová, Anna Lendacká, Sára Nikolajová, Michaela Novosadová, Vivien Popravcová, Karolína Sekuciová, Lujza Stankovičová, Soňa Šipulová, Petra Takacsová"

        OK Biologická olympiáda

        12. 04. 2016
        kategória E - zoológia    3. miesto   Nina Madajová       

        RK Biblická olympiáda

        12. 04. 2016
        3. miesto    Sára Nikolajová, Ján Jánošík, Šimon Mitošinka

        Mc Donald's cup

        05. 04. 2016
        3. miesto   "Marko Gurčík, Hugo Matúš Holík, Filip Janík, Tomáš Mesiarik, Peter Nikolaj, Matúš Očkaik, Peter Plevák, Daniel Šablatúra"

        OK Matematická olympiáda

        05. 04. 2016
        kategória Z6    56. - 57. miesto    Denis Bartko

        ŠK Pangea

        04. 04. 2016    

        KK Matematická olympiáda 

        22. 03. 2016

        Klokan

        21. 03. 2016       

        OK Hviezdoslavov Kubín        

        17. 03. 2016

        II. kategória - próza
        1. miesto    Daniel Hudák

        III. kategória - próza
        2. miesto    Sabina Dúbravová

        OK Fyzikálna olympiáda        

        16. 03. 2016    

        Športom za duševné zdravie detí

        11. 03. 2016    

        minihádzaná 5. - 6. ročník
        2. miesto  
        Marek Schlosser, Michaela Novosadová, Samuel Molnár, Richard Molnár, Peter Levický, Oliver Lednár, Richard Baďura, Karim Abdelaui, Róber Časnocha, Filip Macko, Jakub Salamon, Mojmír Šaliga, Samuel Kováčik, Oliver Kertész, Alexander Kovtun

        DK Biblická olympiáda        

        09. 02. 2016

        1. miesto    
        Sára Nikolajová, Ján Jánošík, Šimon Mitošinka    

        OK Pytagoriáda - kategória P6, P7, P8        

        09. 03. 2106

        kategória P6
        22. miesto    Denis Bartko
        29. miesto    Alexandra Ciulisová    

        OK Pytagoriáda - kategória P3, P4, P5 

        08. 03. 2016

        kategória P3
        2. miesto    Filip Žitňan
        9. miesto    Teo Gertler

        kategória P4
        1. miesto    Tereza Vatehová
        27. miesto   Veronika Hrabková

        kategória P5
        1. miesto    Filip Prutkay
        2. miesto    Lenka Ondrovičová
        12. miesto   Tomáš Pranda
        15. miesto   Veronika Zelková
        17. miesto   Viktória Bednárová  

        ŠK Hviezdoslavov Kubín        

        07. 03. 2016

        II. kategória - poézia
        1. miesto    Oliver Kertész
        2. miesto    Kristína Trenčianska
        3. miesto    Lucia Halásová

        II. kategória - próza
        1. miesto    Daniel Hudák
        2. miesto    Bria Františka Branišová
        3. miesto    Jana Lešková

        III. kategória - poézia
        1. miesto    Nella Murková
        2. miesto    Mariana Gašparovičová

        III. kategória - próza
        1. miesto    Sabina Dúbravová
        2. miesto    Sára Kočišová
        3. miesto    Michaela Molnárová

        ŠK Hviezdoslavov Kubín        

        03. 03. 2016

        I. kategória - poézia
        1. miesto    Nina Konečná
        2. miesto    Júlia Švecová
        3. miesto    Samuel Kennedy, Natália Cigáneková, Terézia Čačová

        I. kategória - próza
        1. miesto    Eva Makýšová
        2. miesto    Žofia Tothová, Sophia Boorová
        3. miesto    Magdaléna Pigošová, Lucia Badi

        žiaci 1. ročníka
        1. miesto    Jakub Pevný
        2. miesto    Filip Križanský, Olívia Seligová
        3. miesto    Sofia Klimová, Agáta Císarová

        O najkrajšiu fašiangovú masku

        17. 02. 2016

        maska "Vodník"    
        3. miesto    Sarah Paqiuer

        maska "Karneval - šašo"
        5. miesto    Nina Lednárová, Olívia Seligová, Laura Galisová, Sarah Paquier, Nina Konečná

        Športom za duševné zdravie detí

        12. 02. 2016

        minihádzaná 1. - 4. ročník
        3. miesto    "Hugo Holík, Filip Janík, Daniel Šablatúra, Peter Plevák, Olover Spišiak, Alexander Kulcsár, Matúš Očkaik"

        OK Dejepisná olympiáda

        09. 02. 2016

        kategória D
        1. miesto    Ján Jánošík
        3. miesto    Samuel Adamčík

        OK Geografická olympiáda

        04. 02. 2016            

        kategória E
        7. miesto    Ján Jánošík

        kategória G
        1. miesto    Lenka Ondrovičová
        9. miesto    Patrícia Cigáneková
        11. miesto   Ema Mníchová

        OK Šaliansky Maťko

        28. 01. 2016

        kategória I.
        2. miesto    Eva Makkysová

        OK Matematická olympiáda

        19. 01. 2016

        kategória Z5
        3. - 4. miesto        Filip Prutkay
        14. - 28. miesto    Alica Škublová
        14. - 28. miesto    Veronika Zelková
        29. - 31. miesto    Lenka Ondrovičová

        kategória Z9
        1. miesto             Henrich Petr Balaj
        24. - 25. miesto    Peter Rodziňák
        29. miesto            Karolína Šabová

        OK Olympiáda v anglickom jazyku

        13. 01. 2016

        kategória 1A    4. miesto    Lenka Ondrovičová
        kategória 1B    5. miesto    Samuel Hronec

        OK Olympiáda v nemeckom jazyku

        12. 01. 2016    

        ŠK Dejepisná olympiáda

        17. 12. 2015 

        kategória C
        1. miesto    Henrich Peter Balaj
        2. miesto    Maroš Dvorský
        3. miesto    Sabina Dúbravová

        kategória D
        1. miesto    Ján Jánošík
        2. miesto    Samuel Adamčík
        3. miesto    Filip Kalousek

        kategória E
        1. miesto    Karin Halászová
        2. miesto    Adela Imrišková
        3. miesto    Mariana Gašparovičová

        kategória F
        1. miesto    Denis Bartko
        2. miesto    Tomáš Daniel Plecháč
        3. miesto    Jakub Samuel Salamon

        ŠK Geografická olympiáda

        15. 12. 2015

        kategória E
        1. miesto    Ján Jánošík
        2. miesto    Samuel Adamčík
        3. miesto    Henrich Peter Balaj

        kategória F    
        1. miesto    Denis Bartko
        2. miesto    Kristián Sobota

        kategória G
        1. miesto    Ema Mníchová
        2. miesto    Lenka Ondrovičová
        3. miesto    Patrícia Cigáneková

        ŠK Biblická olympiáda

        14. 12. 2015   
        1. miesto    Ján Jánošík
        2. miesto    Sára Nikolajová
        3. miesto    Šimon Mitošinka

        MinibasketShow

        11. 12. 2015      
        1. miesto
        Terézia Welch, Nina Kadecká, Alexandra Timková, Simona Jančušková, Simona Macková, Natália Kállayová, Hana Repová, Rebeka Janáčková, Viktória Bednárová, Vanessa Kadlečková, Vanessa Ozábalová

        OK Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry

        10. 12. 2015
        kategória C

        ŠK Pytagoriáda

        09. 12. 2015    
        kategória P6
        kategória P7
        kategória P8

        ŠK Pytagoriáda

        08. 12. 2015    
        kategória P3
        kategória P4
        kategória P5

        KK vybíjaná

        03. 12. 2015             
        najmladší žiaci ZŠ
        3. miesto
        Johana Bocková, Hugo Matúš Holík, Filip Janík, Nina Konečná, Alexander Kulcsár, Eva Nemčovičová, Matúš Očkaik, Jakub Sobolič, Daniel Šablatúra, Samuel Štefanovič, Alexandra Timková, Terézia Wilch

        OK stolný tenis

        01. 12. 2015
        žiačky    
        1. miesto
        Laura Fričová, Natália Habrmanová, Nikoleta Liptáková, Nina Madajová

        Športom za duševné zdravie detí - minihádzaná

        27. 11. 2015             
        žiakovci 1. - 4. ročníka    
        1. miesto  
        Hugo Matúš Holík, Filip Janík, Alexandra Timková, Alexander Kulcsár, Johana Bocková, Matúš Očkaik, Jakub Sobolič, Samuel Štefanovič, Daniel Šablatúra, Peter Nikolaj

        ŠK Olympiády v anglickom jazyku

        26. 11. 2015

        kategória A
        1. miesto    Lenka Ondrovičová
        2. miesto    Adela Imrišková
        3. miesto    Sára Nikolajová

        kategória B
        1. miesto    Samuel Hronec
        2. miesto    Alex Albert
        3. miesto    Monika Molčanová

        Testovanie 5 2015

        25. 11. 2015
        testovanie žiakov 5. ročníka

        OK vo florbale

        24. 11. 2015
        kategória starší žiaci
        7. - 11. miesto
        Filip Augustin, Timotej Braniša, Maroš Dvorský, Tomáš Fančo, Samuel Hybáček, Filip Žilavý, David Malina, Mesut Arslan, Oliver Drgon, Oliver Lednár

        Športom za duševné zdravie detí - minihádzaná žiakov

        20. 11. 2015
        5. - 6. ročníka        
        Branislav Borároš, Oliver Lednár, Marek Schlosser, Karim Abdelaoui, David Janík, Michal Adamčík, Jakub Salamon

        Športom za duševné zdravie detí - minihádzaná žiakov

        20. 11. 2015
        5. - 6. ročníka        
        Branislav Borároš, Oliver Lednár, Marek Schlosser, Karim Abdelaoui, David Janík, Michal Adamčík, Jakub Salamon

        KK OXDOG Florbal ZŠ CUP 2015

        19. 11. 2015             
        dievčatá 8. - 9. ročník
        3. miesto
        Regina Bursová, Lucia Ochabová, Viktória Somogyiová, Nina Madajová, Karolína Detvanová, Nikoleta Liptáková, Sára Nešťáková, Rebeka Roninová, Nina Izsáková, Laura Alanis Kolník

        KK OXDOG Florbal ZŠ CUP 2015

        18. 11. 2015
        dievčatá 5. - 7. ročník
        3. miesto 
        Sofia Barčáková, Emma Detvanová, Sára Kočišová, Karin Halászová, Natália Barnová, Stella Jurištová, Karolína Sekuciová, Júlia Čillíková, Kristína Trenčianska, Vanda Palkovičová

        OK v basketbale

        18. 11. 2015
        kategória žiačky
        3. miesto
        Leontína Brodnianska, Regina Bursová, Karolína Detvanová, Laura Alanis Kolník, Nina Madajová, Barbora Medelská, Nella Murková, Sára Nešťáková, Lucia Ochabová, Viktória Somogyiová

        Vedomostná súťaž z náboženskej výchovy

        14. 11. 2015
        kategória mladších žiakov
        1. miesto
        Sophia Boorová, Katarína Godályová, Sára Hálová, Monika Pavlíková

        iBobor

        13. 11. 2015
        - v kategórii Bobrík súťažilo 15 519 žiakov v SR, najúspešnejší žiaci našej školy:        
        kategória Bobrík
        221. - 378. miesto    Filip  Žitňan
        789. - 805. miesto    Zuzana Tarová
        835. - 1143. miesto  Veronika Hrabková

        OK OXDOG Florbal ZŠ CUP 2015

        12. 11. 2015
        chlapci 5. - 7. ročníka 
        3. miesto
        Tomáš Ingeli, Oliver Lednár, Oliver Drgon, Alan Benedek, Markus Parina, Timotej Braniša, David Janík, Michal Adamčík, Samuel Hybáček, Jakub Salamon

        iBobor

        12. 11. 2015  
        - v kategória Benjamín súťažilo 22 927 žiakov v SR, najúspešnejší žiaci našej školy:        
        kategória Benjamín
        444. - 704. miesto    Matúš Fontány
        444. - 704. miesto    Andrej Rusjakov
        771. - 725. miesto    Samuel Múcska

        Komparo 2015

        12. 11. 2015
        testovanie žiakov 8. - 9. ročníka

        iBobor

        11. 11. 2015
        - v kategórii Kadet súťažilo 15 207 žiakov v SR, najúspešnejší žiak našej školy:
        kategória Kadet
        1745. - 1765. miesto    Filip Žilavý

        OK basketbal

        11. 11. 2015
        kategória žiaci
        8. miesto
        Richard Szigeti, Henrich Peter Balaj, Giorgio Duglas Severini, Alex Albert, Adam Novák, Samuel Molnár, Aymen Al-Mandalawi, Peter Rodziňák, Filip Augustín, Patrik Hitka

        Dôvera Školský pohár SFZ - malý futbal

        10. 11. 2015
        mladší žiaci
        2. miesto
        Oliver Drgon, Matej Matyska, Kristián Sobota, Oliver Lednár, Richard Baďura, Robert Časnocha, Matúš Fontány, Markus Parina, Karim Abdelaoui, Samuel Kováčik

        Coca cola cup - veľký futbal

        28. 10. 2015 
        chlapci
        3. miesto
        Oliver Drgon, Oliver Lednár, Matej Matyska, Tomáš Ingeli, Giorgio Duglas Severini, Róbert Časnocha, Maximilián Péer, Adam Karabín, Tomáš Fančo, Matúš Fontány, Markus Parina, Filip Žilavý, Richard Baďura

        ŠK Olympiády zo slovenského jazyka a literatúry

        26. 10. 2015
        kategória C
        1. miesto    Sabina Dúbravová
        2. miesto    Viktória Nerádová
        3. miesto    Aymen Al-Mandalawi


        OK OXDOG florbal cup

        26. 10. 2015
        žiaci 3. - 4. ročníka
        2. miesto
        Daniel Šablatúra, Hugo Matúš Holík, Samuel Štefanovič, Oliver Spišiak, Mário Rudický, Matúš Očkaik, Stela Drgonová, Martin Makýš, Branislav Barna

        OK OXDOG florbal cup

        26. 10. 2015
        dievčatá 5. - 7. ročník
        1. miesto
        Sofia Barčáková, Emma Detvanová, Nell Droppová, Nella Murková, Sára Kočišová, Karin Halászová, Natália Barnová, Stella Jurištová, Karolína Sekuciová, Katerína Heugerová, Júlia Čillíková


        OK OXDOG florbal cup

        26. 10. 2015           
        dievčatá 8. - 9. ročník
        1. miesto
        Regina Bursová, Lucia Ochabová, Viktória Somogyiová, Nina Madajová, Karolína Detvanová, Nikoleta Liptáková, Sára Nešťáková, Rebeka Roninová, Nina Izsáková, Laura Alanis Kolník

        Športom za duševné zdravie detí - minihádzaná

        23. 10. 2015
        žiaci 1. - 4. ročníka
        3. miesto
        Hugo Matúš Holík, Filip Janík, Alexandra Timková, Alexander Kulcsár, Johana Bocková, Matúš Očkaik, Jakub Sobolič, Samuel Štefanovič, Oliver Spišiak

        OK vo vybíjanej

        22. 10. 2015  
        najmladší žiaci ZŠ
        1. miesto 
        Johana Bocková, Stela Drgonová, Hugo Matúš Holík, Filip Janík, Natália Kállayová, Nina Konečná, Alexander Kulcsár, Eva Nemčovičová, Matúš Očkaik, Jakub Sobolič, Alexandra Timková, Terézia Wilch

        Bavme deti športom

        21. 10. 2015
        atletika v hale Elán
        1. miesto
        Terézia Wilch, Johana Bocková, Alexandra Timková, Stela Drgonová Daniel Šablatúra, Hugo Matúš Holík, Samuel Štefanovič, Oliver Spišiak

         eTest

        14. 10. 2015
        certifikačné testovanie žiakov 9. ročníka z ANJ - jazyková úroveň A2 SERR

        OK vo vybíjanej

        14. 10. 2015
        najmladší žiaci
        1. miesto
        Johana Bocková, Hugo Matúš Holík, Filip Janík, Nina Konečná, Alexander Kulcsár, Eva Nemčovičová, Matúš Očkaik, Jakub Sobolič, Daniel Šablatúra, Samuel Štefanovič, Alexandra Timková, Terézia Wilch

        Charitatívny beh : Cap Run

        09. 10. 2015
        Kristián Sobota, Samuel Benko, Timotej Braniša, Teodor Surovčík, Tomáš Ingeli, Nicolas Laca, Oliver Drgon, Matej Matyska, Nina Krebsová, Dominika Muchová, Vanda Palkovičová, Adriana Bajtayová, Nella Murková, Laura Halinárová, Yasemin Arslan, Karin Halászová, Adela Imrišková, Emma Detvanová, Sofia Barčáková

        Športom za duševné zdravie detí - vybíjaná

        07. 10. 2015 
        žiaci 3. - 4. ročníka
        5. miesto
        Sergio Astvacatrian, Peter Plevák, Rebeka Marić,  Natália Kállayová, Hugo Matúš Holík, Daniel Šablatúra, Filip Janík, Terézia Wilsch, Alexandra Timková, Alexander Kulcsár, Nina Konečná, Stela Drgonová

        OK cezpoľný beh

        29. 09. 2015  
        mladšie žiačky
        11. miesto    Veronika Zelková
        13. miesto    Lucia Halásová
        15. miesto    Ema Mníchová

        družstvo mladšie žiačky
        4. miesto    ZŠ, Vazovova 4

        mladší žiaci
        17. miesto    Michal Adamčík
        23. miesto    Richard Baďura
        24. miesto    Matúš Fontány

        družstvo mladší žiaci
        9. miesto    ZŠ, Vazovova 4

        staršie žiačky
        8. miesto     Nina Madajová
        25. miesto    Nella Murková
        27. miesto    Sára Nikolajová

        družstvo staršie žiačky
        8. miesto    ZŠ, Vazovova 4

        starší žiaci
        18. miesto    Aymen Al- Mandalawi
        21. miesto    Tomáš Fančo
        39. miesto    Samuel Hronec

        družstvo starší žiaci
        11. miesto    ZŠ, Vazovova 4

        Atletika: O pohár dekana FTVŠ UK

        23. 09. 2015 
        družstvo žiaci
        4. miesto    
        kategória žiaci 60 m                      Richard Szigeti
        kategória žiaci 600 m                    Tomáš Fančo
        kategória žiaci skok do výšky        Samuel Hronec
        kategória žiaci skok do diaľky        Matej Jankovič
        kategória žiaci vrh guľou (4 kg)       Filip Augustin
        kategória žiaci 4 x 60 m                 Richard Szigeti, Tomáš Fančo, Matej Jankovič, Filip Augustin

        družstvo žiačky
        4. miesto    
        kategória žiačky 60 m                   Lucia Ochabová
        kategória žiačky 600 m                 Michaela Molnárová
        kategória žiačky skok do výšky      Nina Madajová
        kategória žiačky skok do diaľky      Karolína Detvanová
        kategória žiačky vrh guľou (3 kg)     Sabina Dúbravová
        kategória žiačky 4 x 60 m               Lucia Ochabová, Michaela Molnárová, Nina Madajová, Karolína Detvanová

         

         

         

            

         

         

         

         

         

         

         

         

         

              

         

         

    • Kontakty

      • Základná škola
      • skola@zsvazovova.sk
      • admin@zsvazovova.sk
      • admin@zsvazovova.sk
      • +421252496964
      • Vazovova 4
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje