• Úradné hodiny počas leta

Prichádza zaslúžený čas oddychu - letné prázdniny!

Školský rok 2021/2022 je za nami. A my Vám ďakujeme za celoročnú dôveru, snahu vzdelávať sa a získavať nové vedomosti no aj za všetky Vaše podnety a návrhy, ktoré nás a školu posúvajú vpred.

Nech je letný čas pre Vás časom oddychu, načerpania nových síl a inšpirácií.

• Biologická olympiáda

Pod vedením pani učiteľky Sanigovej sa žiaci na 2.stupni zúčastnili biologickej olympiády kategórie E – odbornosť geológia a obsadili krásne miesta.

Hana Holešová 8.B trieda – 3. miesto krajské kolo BIO

Šimon Habuda 9.B trieda – 3. miesto okresné kolo BIO

Biologická olympiáda kategória F

1. miesto v okresnom kole BIO – 5-členné družstvo z 5.B triedy:

• Maliarsky kurz

Posledné dni pred ukončením školského roka sme sa venovali rôznym aktivitám. Jednou z nich bol aj maliarsky kurz, ktorého sa zúčastnili žiaci a žiačky 6., 7. a 8. ročníka spoločne s p. učiteľkou Kubovčíkovou.

Kurz bol realizovaný pod záštitou vynikajúcej výtvarníčky @jezek.art ☺️ Patrí jej naše veľké ĎAKUJEME za instruktáž, vedenie a pomoc pri maľovaní abstraktného obrazu technikou Sponging.