• OLYMPIÁDA ZO SLOVENSKÉHO JAZYKA

Naši žiaci a naše žiačky sa i tento školský rok zapojili do Olympiády zo slovenského jazyka.

Svoje literárne schopnosti ukázali pri prednášaní prejavu na ľubovoľnú tému a pri tvorení oznamu o dobrovoľníckej akcii. Popasovali sa aj s gramatikou, literatúrou a čítaním s porozumením v on-line teste.

• Exkurzia v Modre

V októbri sme my, žiaci a žiačky 8. ročníka, navštívili mestečko Modra.

Náš ročník sa zúčastnil exkurzie v Múzeu Ľudovíta Štúra. Prezreli sme si pamätnú izbu a odniesli spoločnú kyticu na jeho pomník. Múzeum nás zaujalo svojimi exponátmi, dobovými kostýmami a zachovaným nábytkom. Popri prehliadke sme sa dozvedeli aj veľa zaujímavých informácií.

• Projekt_Deti pre Bratislavu

Aj v tomto roku sa žiaci našej školy prihlásili do environmentálneho projektu Deti pre Bratislavu.

Názou tohtoročného projektu - Bylinky naše každodenné, ktorý vypracovala mamička p.Krištofíková za čo jej patrí srdečná vďaka.

Celý projekt bude realizovať p.učiteľka Sanigová spolu so žiakmi 7.B.