• Návšteva pána starostu

Dňa 25.01.2023 nás svojou návštevou poctil nový pán starosta Ing. Matej Vagač aj so svojím pracovným tímom.

Zoznámil sa s nami a vypočul si naše problémy a starosti s prísľubom praktickej pomoci.

Ďakujeme :)

Návšteva si prezrela priestory školy, školskú jedáleň, kuchyňu, školský klub detí a školský dvor.

• Psychologická podpora pre ukrajinské deti v našej škole

Шановні батьки!

З радістю Вам повідомляємо,що від

1 лютого в нашій школі починає свою роботу український шкільний психолог.
            Консультації батьків по п'ятницям з
            12.00-14.00 за попереднім записом через електронну адресу: bulyskina@inklucentrum.sk

Будемо раді співпрацювати!

Milí rodičia.

Radi by sme Vás informovali, že od 1.2. u nás v spolupráci s Inklucentrom pracuje ukrajinská školská psychologička Mgr. Yuliia Bulyshkina.
            Pani psychologičku je možné kontaktovať na emailovej adrese: bulyskina@inklucentrum.sk

• Bavíme deti športom

V piatok, 16.12. 2022 sa žiaci prvého stupňa našej školy zúčastnili atletickej súťaže v hale Elán v rámci projektu Bavíme deti športom. Absolvovali tradičné i menej tradičné atletické disciplíny, všetky štafetovým spôsobom za celé družstvo. Ukázali svoj záujem o šport, súťaživosť, pripravenosť, súdržnosť a kolektívneho ducha pod vedením p.uč. Dadykina.