Konzultačné rodičovské združenie

1.stupeň --- 5. 12. 2022

- čas oznámi triedny učiteľ prostredníctvom EduPage

2.stupeň--- 5. - 9. 12. 2022

- po dohode s daným vyučujúcim ( nahlásiť sa prostredníctvom EduPage alebo mailom)

• Beseda s Ľubomírom Feldekom

Vďaka p. profesorovi Traubnerovi sme u nás v škole mohli privítať významnú osobnosť z literárneho sveta.

Dňa 15.11. mali žiaci štvrtých ročníkov besedu s Ľubomírom Feldekom, spojenú s autorským čítaním z knihy Rozprávkový zverinec.

Obom pánom patrí srdečná vďaka.

• Okresné kolo vo florbale chlapcov

V pondelok 21.11. naši chlapci – florbalisti, vyhrali svoju skupinu v OK vo florbale pod vedením p.uč. Dadykina a v stredu 23.11. vo finále obsadili celkové 3. miesto, čo je v nabitej konkurencii 13 zúčastnených základných škôl výborné umiestnenie.

Všetkým chlapcom k úspechu gratulujeme a vo fotogalérii si pozrite naše emócie na zápasoch.

• Dejepisná exkurzia vo Viedni

Dňa 11. 11. 2022 sa žiaci ôsmeho a deviateho ročníka zúčastnili dejepisnej exkurzie vo Viedni, spoločne s Mgr. Zuzanou Slezákovou, Mgr. Evou Kubovčíkovou a Mgr. Zuzanou Szalaiovou.

O zaujímavý a hodnotný historický výklad sa postarala pani sprievodkyňa Jitka.

Prvou zastávkou bolo vojenské múzeum Arsenal, kde žiaci videli zaujímavé exponáty z obdobia 1.svetovej vojny.