Nový školský dvor

Projekt: Nový školský dvor na ZŠ Vazovova 4

Občianske združenie ZRaP ZŠ Vazovova 4 sa pustilo do postupnej revitalizácie celého školského dvora.  Revitalizáciou získa dvor lepšie rozmiestnenie viacerých zón, ktoré budú rozvíjať aktívnu hru detí v bezpečnom priestore a chuť športovať s ambíciou sprístupniť tento priestor, v popoludňajších hodinách, verejnosti. Lepší vizuál ako by mal vo finále dvor vyzerať ponúka architektonická štúdia 2021 ARCHITEKTI.

V rámci prvej fázy revitalizácie:
•    vytvoríme mäkký dopadový povrch pre bežecký okruh a doskočisko,
•    modernizujeme hracie zostavy,
•    upravíme zelené plochy.

V ďalších fázach nás čaká:
•    stavba altánku,
•    posilňovacie stroje pre staršie deti i dospelých,
•    nové pieskovisko, osvetlenie a výsadba zelene.

A o akom školskom dvore snívajú deti? Aký je súčasný stav školského dvora?

Budeme radi, ak našu snahu podporíte na Darujme.sk.

PROJEKT „Nový školský dvor ZŠ Vazovova 4“ realizujeme prostredníctvom dotácie poskytnutej z grantového Podprogramu 4 na podporu investícií do športovej infraštruktúry v hlavnom meste Slovenskej republiky v Bratislave, ktorý je jedným zo štyroch podprogramov Grantového programu pre rozvoj športu a vzdelávania v hlavnom meste Slovenskej republiky v Bratislave a v spolupráci s Mestskou časťou Staré mesto.

Združenie rodičov a priateľov ZŠ Vazovova – občianske združenie