• Základné informácie

•

ŠKD je súčasťou školy , plní úlohy v čase mimo vyučovacieho procesu . Je v prevádzke počas celého školského roka , okrem dní pracovného pokoja a štátnych sviatkov .

Režim ŠKD

Ranná prevádzka - herňa Činnosť v oddeleniach Záverečná prevádzka-herňa
        6:30 – 7:40 11:40 – 16:30 16:30 – 17:30

V čase od 14:00 do 15:00 hod. sa deti venujú výchovno-vzdelávacej činnosti a v tomto čase ich nebude možné vyzdvihnúť ( iba vo výnimočných prípadoch, na požiadanie rodiča vopred)

Školský klub realizuje svoju činnosť so zameraním na viacero tematických oblastí :

Vzdelávacia

- Pracovno-technická

- Spoločensko-vedná

- Prírodovedno-environmentálna

- Esteticko-výchovná

- Telovýchovno-športová

Cieľom našej práce ju harmonicky sa rozvíjajúca osobnosť dieťaťa , spoločne sa snažíme vytvárať priateľskú , rodinnú atmosféru , nezabúdame na toleranciu , empatiu , vzájomnú spoluprácu s dôrazom na dodržiavanie základných pravidiel bezpečnosti . Dôležité je , aby dieťa odchádzalo domov po celom dni spokojné a šťastné .

Vychovávateľ(ka) uvoľní žiaka zo školského klubu detí iba na základe údajov o odchode dieťaťa , uvedených na zápisnom lístku .