• Začiatok školského roka

Milí žiaci, milí rodičia, prosím, venujte pozornosť nasledovným riadkom.

Nástup žiakov je dňa 2. septembra 2021.
            Žiak, zákonný zástupca, zamestnanec vstupuje do budovy s rúškom, pri vstupe si vydezinfikuje ruky.

Harmonogram výučby 2.9.2021:

Žiaci 1. ročníka ZŠ sa za sprievodu jedného zákonného zástupcu stretnú 8:30 vo svojej triede, kde dostanú základné informácie. Po krátkom uvítaní sa budú následne realizovať prvé triedne schôdzky, kde budú rodičia bližšie informovaní o organizácií vyučovania a zabezpečení učebných pomôcok. O deti sa postarajú vychovávatelia ŠKD. Prosíme zákonných zástupcov, aby si vyčlenili čas. Prvý školský deň deti nepotrebujú aktovku.

• Začíname: Školský klub detí

Milí rodičia,

v mesiaci jún prebehlo predbežné zisťovanie záujmu o ŠKD.
            V prostredí EduPage budete vyzvaní o definitívne potvrdenie záujmu a prihlásenie dieťaťa do ŠKD pre nadchádzajúci školský rok.

Na základe počtu prihlásených detí, vytvoríme oddelenia ŠKD. Je možné, že v jednom oddelení sa budú miešať žiaci z maximálne dvoch tried - pôjde však o homogénnu skupinu, vytvorenú od začiatku školského roka, tak, aby sme vedeli dohľadať v prípade potreby úzke kontakty.

• Začíname: Prihlasovanie

Vážení rodiačia,

v prostredí EduPage prebieha prihlasovanie:
            - Možnosť testovania kloktacími PCR testami - dobrovoľné jednorazové testovanie na začiatku školského roka
            - Záujem o domáce antigénové samotesty
            Prosíme o vyjadrenie, či súhlasné alebo nesúhlasné do 25.8. do 22:00!

Ďakujeme.

• Začíname: Stravovanie v ŠJ

Vážení rodičia, milí žiaci,

na stravovanie v školskej jedálni sa môžete prihlásiť elektronicky do 30.8.2021 - PRIHLÁŠKA
            alebo odovzdaním papierovej prihlášky vo štvrtok 2.9.2021 do 8:30 do rúk vedúcej ŠJ - Papierová prihláška

Prihlásiť sa môžete na obed alebo obed + desiata (len na desiatu sa prihlásiť nedá).
            Obed a desiata sa vydáva na základe čipu. Stratu čipu treba čo najskôr nahlásiť na tel.č. 02/52 49 14 68 u vedúcej ŠJ p. Némethovej, aby nedošlo k jeho zneužitiu. Prváci dostanú čip v prvý školský deň.

• POZOR - úradné hodiny

Počas leta bude na našej škole rušno. Budeme dostavovať 3 triedy tak, aby sme zmestili všetkých žiakov chtivých po vedomostiach. Škola dostane nové vchodové dvere a okrem tried je naplánovaný aj vznik multisenzorickej miestnosti. Nový šat čaká aj náš bežecký ovál v areáli školy. O všetkom Vás budeme priebežne prosredníctvom fotografií informovať.

Školská jedáleň
            Vážení rodičia, preplatky za stravu nad 25 Eur budú vrátené na Vaše čísla účtov v priebehu mesiaca júl a august 2021. Prosím rodičov, ktorých dieťa už nebude navštevovať našu školu, aby ma informovali mailom - znemethova@zsvazovova.sk alebo telefonicky 02 52 491 468. Ďakujem. Némethová, vedúca ŠJ

Utorok 23. 4. 2024