• Volejbalový turnaj žiaci vs. učitelia 🏐

V pondelok 11.12.2023 si žiaci ZŠ Vazovova zmerali svoje sily vo volejbale spolu s našimi učiteľmi 🧑🏻‍🏫👩🏼‍🏫. Učitelia aj žiaci prišli vo výbornej nálade a výbornej kondícii a nechali na palubovke v telocvični úplne všetko. Po náročnom zápase sa z výhry radovali učitelia, ktorí nedarovali svojim žiakom vôbec nič. Tešíme sa na ďalšie spoločné akcie s učiteľmi a žiakmi!

• Staromestská florbalová liga 🏑🥅🏒

6.12. sa na našej škole hrala Staromestská florbalová liga - bola špeciálna, bola Mikulášska.
            Zápasy zahájil pán starosta mestskej časti Staré mesto Ing. Matej Vagač a mladých športovcov obdaril aj sladkou Mikulášskou nádielkou.
            Žiaci zo ZŠ Mudroňova, ZŠ M. Hodžu, ZŠI Drotárska, Základná škola Matky Alexie, Cambridge school, a samozrejme naši zo ZŠ Vazovova si super zašportovali v 2. kole ligy a naši žiaci sa mohli tešiť aj z víťazstva.
            Staromestskej lige do ďalšieho turnaja Zdar!

• Vianočná pošta 💌

Ako aj po iné roky, aj tento rok sa naša škola zapája do dobrovoľníckej akcie Vianočná pošta pre seniorov. Naše pozdravy potešia tristo seniorov v domove dôchodcov v Topoľčanoch, v Horných Štitaroch, v Mojmírovciach, v Šali, v Krupinej, v Galante a v Bratislave. Každý pozdrav od detí poteší opustených seniorov. Je to pre nich veľký dar, že niekto na tomto svete na nich myslí.

• Tvorivé dni v ÚĽUVe 🎨

Žiaci 4.B zažili predvianočné tvorivé dni v ÚĽUVe, kde si vyskúšali maľovanie na sklo, prácu s hlinou, drôtikom a textilom. 🖼

Potom si v škole v rámci hodín výtvarnej výchovy a pracovného vyučovania vyzdobili medovníčky s pani pernikárkou na vianočný stromček. 🎄❄️

Niektorí to nevydržali a sladké dobroty aj s polevou skončili v ich bruškách. 😋

• Mikuláš v škole 🎅🏻

Na Mikuláša naše žiačky a žiaci z 9.C spríjemnili deň žiakom, ale aj učiteľom. Po triedach rozdávali sladkosti 🍬🍭a neposlušné deti pomaľovali uhlíkom. Našťastie ich bolo len pár 😉. Ďakujeme všetkým zúčastneným za príjemný mikulášsky deň a pani učiteľke Kubovčíkovej za organizáciu.

Ďakujeme aj kuchárskemu tímu zo školskej jedálne za super mikulášsky obed 🧁

Piatok 29. 3. 2024