• Čiastočné pozastavenie krúžkovej činnosti

Vážení rodičia, milí žiaci,

vzhľadom k rozšíreniu vírusového ochorenia - ovčie kiahne ako aj karantnénnym opatreniam z dôvodu Covid-19, pozastavujeme dnešným dňom realizáciu školských športových krúžkov pre žiakov 1. stupňa - tzn. florbal, stolný tenis, pohybové hry.

Ostatné krúžky budú prebiehať za zvýšených hygienických opatrení. Zároveň prebiehajú aj krúžky, ktoré sú realizované inými subjektmi na pôde našej školy.

• Dištančné vyučovanie

Milí rodičia, milí žiaci,

žiaľ, ochorenie Covid-19 sa začína týkať aj našej školy. Z dôvodu pozitívne testovaných žiakov i zamestnancov školy, sa žiaci tried:

• 4.A, 5.B, 7.A vzdelávajú dištančne do piatku 12.11.2021. Do školy nastúpia v pondelok 15.11.2021;
            • 5.A, 6.A, 6.B vzdelávajú dištančne do
          • Škola hľadá svoje logo

Vyhlasujeme súťaž o vytvorenie návrhu loga našej školy. Všetci výtvarne zdatní, šikovní a kreatívni môžu do 21.11.2021 vytvoriť návrh, ktorý by čo najlepšie vystihoval našu školu. Grafické návrhy môžu byť v papierovej aj elektronickej podobe.

Návrh v elektronickej podobe pošlite na zsvazovova@gmail.com, návrh v papierovej podobe prineste na sekretariát riaditeľky školy.

• Workshop Neviditeľné stromy

Aj v tomto školskom roku sa zapájame do unikátneho projektu hlavného mesta SR - Deti pre Bratislavu.
            Tentokrát s projektom "Neviditeľné stromy", vďaka ktorému priložíme ruku k dielu a zveľadíme školský dvor.

Začali sme WORKSHOPom "NEVIDITEĽNÉ STROMY" 🌳🌲🍃
            Workshopu sa zúčastnil tvorivý tím 6.B triedy v spolupráci s Centrom environmentálnej a etickej výchovy Živica – lektorom bol pán Ing. František Cimerman. Žiaci si vyskúšali rôzne environmentálne aktivity v triede, ale aj na školskom dvore. • Selfie beh - odfoť sa s ... • Nájdi svoj strom - so šatkou na očiach • Dočiahni od stromu po strom v skupine • Meranie obvodu rukami, stopami, metrom • Tvorba geometrických útvarov z paličiek • Matematické hádanky z paličiek • Druhové určenie jednotlivých drevín

Streda 24. 4. 2024